Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 18:57
Reakce na brrr:

Jo ten dopis asi?

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:18
Reakce na 0zero7:

Jo, ten dopis Ti ještě chybí. Já ho nemám, ani toho chlapa. Aspoň letadlo jsem dala na první dobrou. Občas si připadám jako totální tupec.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:22
Reakce na brrr:

No to ja ale taky, dopis nevim vubec, asi pockam, predpokladam, ze z obalky to bude poznat. Nechce se mi nahodou narazit na nejakou napovedu, co je moc primocara, dvakrat se mi to stalo a mrzelo me to pak, ze to bylo  moc jednoduchy.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:26
Reakce na Zina:

Já mám k dnešku 52, z dnešního obrázku mám myslím vše. Dopis byl pro mě trochu zklamáním, taky jsem původně hádala na něco známějšího. Nápověda: autor knihy je stejné národnosti jako některé zdejší přispěvatelky.

0zero7 

Kdyby něco, tady je nápověda, ale furt nevím

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:28
Reakce na brrr:

To jsem cetla, ale musela bych najit primo knihu a to se mi nechce. Tak prave doufam, ze na te obalce neco bude. Jmeno nebo tak neco.

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:34
Reakce na 0zero7:

Bude a pomůže to.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:41
Reakce na Zina:

Super, tak pockam

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:10

Já toho nemám spoustu. Jsem nějak tupá. Nemám šek, dopis, letadlo, brečícího chlapa. Myslela jsem, že patří k tomu dopisu....no prostě mi to nějak nemyslí.

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 12:26

Trošku vám tu naruším knižnú šifru, potrebujem poradiť.

Chcem kúpiť mame zo dve knihy na Vianoce, nejaké pekné oddychovky. Minulý rok som jej kúpila Muž menom Ove a Kocúr Bob, obe sa jej veľmi páčili.

No a niekde som tu na parfumanii čítala o knižke, ktorú napísala kamarátka Betty MacDonaldovej, v ktorej ju spomína a neviem to nájsť (samozrejme som si to nezapísala ) to by sa práve mame mohlo tiež páčiť. Nenapadá niekoho, čo to bolo?

Offline Stará existence
Avatar
286 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 12:47
Reakce na carries:

Měla by to být knížka "Hodně smíchu a pár slz" od Blanche Caffiereové. Ale nečetla jsem ji, tak nevím, jaká je.

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 12:58

Ďakujem

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 16:48

Nemám pořád toho uřvanýho dědka..jinak sem včera a dnes našla docela dost a sama jupi 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 19:23

Uřvaný dědek je Němec (1844-1900)

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 21:25
Reakce na Ounz:

Ja jsem ted uplne nahodou dala na prvni pokus toho ptaka co couha vedle dedka. Mam 56. Ale stve me, ze mam nejaky co nejsou odkryty jeste, grrr.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 17. listopadu 2017 22:49

Uřvaný dědek mi připomněl punkovou skladbu jednoho kamaráda z doby pred sto lety:

”Říkáš mi ..., tak s tim di do ...” (červenající se smajlik)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 18. listopadu 2017 06:35
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak tuhle hádanku sem vyluštila hned 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 18. listopadu 2017 06:36
Reakce na 0zero7:

Ptaka mám taky..ale dědek nic furt

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 18. listopadu 2017 06:43
Reakce na brrr:

Tyjo, to vůbec neznám..díky

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 18. listopadu 2017 10:05
Reakce na Ounz:

tak jestlis vyluštila hádanku, tak už máš i dědka, ne? :-D

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 18. listopadu 2017 10:06

Furt nemám ten šek