Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline froolish
Avatar
28 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 18:55

edit: omylem jsem vyzradila i namalovanou knihu z šifry (myslela jsem, že je součástí pouze bonusu, který už proběhl), tímto se omlouvám

Offline Mulen
Avatar
4984 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 19:10

Šifra mi jde čím dál hůř. Poslední dny se skoro nechytám

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 20:28
Reakce na Mulen:

Ja jsem si taky rikala, ze propadnu, prej jaky tratoliste, tak jsem zadala jen co vidim, knihu neznam, cesky se ke me moc nedostanou, a mam to. Mam zatim 50, urcite mi neco z tech odkrytych chybi.

Offline Mulen
Avatar
4984 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 21:21
Reakce na 0zero7:

Taky zkouším zadávat co vidím a houby

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 21:22

Nemůžete dát pokoj? Musela jsem jít řešit to krveprolití. Např. na dnešním obrázku jsem neměla co hádat, protože jsem všechno měla předem.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 21:25
Reakce na coralline:

Ne ne ne ne ne

No ja prave vlak mela taky, tak jsem resila tu krev. Jinak ale nevim co mi chybi, nekde jsem cetla ze platno s tim domem je taky kniha..hmmmm

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 21:26

Mam 52 zatím..

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 21:29

Dočetla jsem lehce naivní příběh s detektivní zápletkou Čtvrtý jezdec apokalypsy od Hany Whitton. Celkem mě to bavilo. 

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 22:19
Reakce na Ounz:

No teda!! ktery dve co mas asi tak nemam, sakrys.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 07:35
Reakce na 0zero7:

No já mám dvě, co sem poznala jen z kousku obrázku..

Online baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 09:02

Ja mam jen 48 a chybi mi jedine ten obraz, pokud neco je, a to mesto s autem za Hepburn, jestli neco je??

Dnesek ale teda vubec nevim

Byt kazdy den na jejich strankach ma ale na me neblahy vliv, uz jsem si objednala 3! baliky knih

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 09:07
Reakce na baltik:

Já myslím, že to pozadí k ní patří.

Online baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 09:12
Reakce na Sweet Potato:

a chram patri ke kocce?

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 10:18
Reakce na baltik:

Rozhodně.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 11:03
Reakce na baltik:

Já mám 52. Z toho jeden titul, co ještě není vidět.

Za dnešek mám toho plačícího chlapa a tu zem. To letadlo jsem trefila už před pár dny díky nápovědě od mmija22.

Netuším akorát ten dopis. Ty, který znám, to nejsou.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 11:13
Reakce na baltik:

Mám 50 a dneska mi tři chybí (letadlo mám).

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 11:32

Já mám k dnešku 52, z dnešního obrázku mám myslím vše. Dopis byl pro mě trochu zklamáním, taky jsem původně hádala na něco známějšího. Nápověda: autor knihy je stejné národnosti jako některé zdejší přispěvatelky.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 18:51
Reakce na baltik:

Ten obraz zas prej nic neni, tak nevim. Asi teda neni.

Dneska mam chlapa, ale s napovedou teda. Letadlo zatim nic, ale jeste jsem nad tim nedumala, Zem nic.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 18:56

Ha, mam letadlo a tu zem, ufff teda ale...

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 18:56
Reakce na brrr:

Ja mam z dneska jen 3, jsou tam 4?