Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 20. listopadu 2017 21:51
Reakce na 0zero7:

předpokládám, že patří, vzhledem k názvu knihy... Já myslím, že zatím mám všechno, jenom furt nevím, jak je to s tím obrazem s domem...

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 20. listopadu 2017 22:23
Reakce na Camp_L:

To je prej nejakej "for" Martinusu co odhali. Ja nevim, jestli mam zatim vsechny, protoze jsem omylem uhodla dve nebo tri co nejsou odkryty. Tak nemam sajna co mam uz mit a co ne. Mam 56 knih

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 20. listopadu 2017 22:26
Reakce na 0zero7:

To je prej nejakej "for" Martinusu co odhali. Ja nevim, jestli mam zatim vsechny, protoze jsem omylem uhodla dve nebo tri co nejsou odkryty. Tak nemam sajna co mam uz mit a co ne. Mam 56 knih

jo ták, tak to se těším. Já zatím jen pochopila, že to kulatý před barákem je ta koule, co je nahoře nad tím. Tak si teda počkám:)

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 20. listopadu 2017 22:31
Reakce na Camp_L:

Jsem se musela jit podivat, no vypada to tak. Prej to bude nejakej bonus, ale to je spekulace, ja na ty bonusy nemam moc cas.

Nevite nekdo jestli existuje nekde online neco podobnyho, ale v AJ?

Docela bych si jeste neco dala. A 2015 a 2016 uz mam

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 14:06

je to mozek, hlava...??  nevim

Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 16:53
Reakce na baltik:

Dobrá část těla, ale spíše abstraktní pojmenování.

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 00:01

Asi tomu nevěřím na 100%, ale čtení to bylo rozhodně zajímavé.

Sedm dcer Eviných: Pramatky Evropanů (Bryan Sykes)

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 07:48
Reakce na dost_bot:

Bryan Sykes je vědec, genetik, testování se stále provádí, a to i u nás ( RNDr. Daniel Vaněk - Forenzní servis DNA s.r.o.). Není to žádný fantasta.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:01
Reakce na dost_bot:

a je vsude vyprodana

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:52

že já do tohohle vlákna vlezla! Koukám, co to řešíte za šifru, musela jsem se proklikat až na 63. stránku, abych zjistila, vo co gou. Takže mám asi 20 knížek, je to návykový a zároveň zjišťuju, jak jsem tupá. Měla bych pracovat a místo toho přemejšlím, co je jako ta myš v kalhotách

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 17:08
Reakce na Marbuša:

Takhle jsem se chytla včera, celej den v háji 

Nejde o kalhoty, pojmi to komplexněji.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 19:35

Holky, co ta hlava dneska? Nějaký sci-fi?

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 19:54
Reakce na Fakirka:

Ona sa ešte odhalí dosť podstatná časť obrázku nad tou hlavou, nechcem nápovedou moc pokaziť hádanie, takže len na vlastné riziko.

Jedná sa o postapokalyptické sci-fi, bolo aj sfilmované (pod iným názvom). V pôvodnom názve sa vyskytuje zvierací druh.

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 20:00
Reakce na Fakirka:

Myslím, že dost pomůže zítřejší okénko, něco podstatného chybí. Já to teda nakonec urvala, protože dnes chořím a neměla jsem co dělat. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 21:38

No počkám teda na zítřek, nic mě nenapadá

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 22:00
Reakce na Fakirka:

Je tam souvislost mezi jednou kinopremiérou z minulého měsíce a metodou pomáhající (někomu, mně třeba ne :-)) proti nespavosti.

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 12:55
Reakce na OliveOyl:

už je mám! Nechytám se s prasetem, vypadá to trochu jak kreslené od Lady, ale to asi nebude...

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 16:27
Reakce na Marbuša:

jsem to prase nemohla najít :D nejde o prase, ale o to místo

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 16:59
Reakce na Zina:

Jsem tupoun, nevím. Myslím, že vím zvíře, ale je mi to na prd, žádná kniha mě nenapadá. Ani s nápovědama

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 23:32
Reakce na černá káva:

Já vím, že je to seriozní vědec...ale ani tak to neberu jako slovo boží. Ale právě proto, že to je věda, ne ezoterika, jsme to sem pro zajímavost vložila.

Stojí to za přečtení