Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:56
Reakce na wendulka:

No sou dva, já dělám jeden, myslím loňskej. Ten další až pak..

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:58
Reakce na Ounz:

A jo, už to vidím, já klikla na tu předloňskou. Ááááá, mě zničíte, ženský!!!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 15:20
Reakce na wendulka:

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 15:46
Reakce na Ounz:

Dobrý. Tak vězně mám, no. Ale chvilku to trvalo.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 16:22
Reakce na wendulka:

No dík no  já ne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 16:32
Reakce na baltik:

jezus děkuju, mám sníh!:-))

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:30

Já to nedám, jdu od toho. Už se ani nemůžu rozhodnout, jaký barvy tam vidim.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:34
Reakce na barbucha:

Klid. Jakou barvu má to, co vidíš na tom sněhu? A jakou barvu má ten sníh? Opravdu v tom nic víc není.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:39
Reakce na wendulka:

No ale ty stopy jsou do modra! Pomalu si začínám zoufat  Sníh mi teda naznačuje jakože Sever předpokládám...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:45
Reakce na barbucha:

Vyprdni se na stopy. Soustřeď se na to, co je vedle těch stop. Jakou TO má barvu? Sníh ti nic nenaznačuje. Jakou má barvu? Jen tyhle dvě barv v tomhle pořadí a mezi nimi spojka, milý Watsone.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:47
Reakce na Zina:

Mně to vzalo zkratku i číslo.

A chci se zeptat, jak jste na tom? Mám 35, z toho odhalenýho mi chybí kalhoty, hlava pod motýlkem, plátno a pak sám motýlek a ty červený oblaka u ptáka, jestli něco znamenají.  

Ja mam 32 a nejak asi nemam prehled co mi chybi, konecne mi docvakl ten ptak v kouli vcera.

Hlava pod motylkem jde videt jen pidi kousek ne?

Je neco jinyho jeste v poslednim ctverecku? Ja mam jenom jednu knihu

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:52

Jeziiis jakej vezen, kde? Nic nevidim.

Nemam platno.

moora 39? kde jako?? Kdyz teda nepocitam ty nahodou objeveny!! Uaaaaa

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 17:53

JO a ta prisera ve voce, tu nemam taky, prosim prosim poradi nekdo? Uz jsem zkousela kde co a jsem duta teda. To zas bude trapas.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 18:05
Reakce na 0zero7:

není to příšera, má to zobák:-)

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 18:19

No jasnaaa, jsem debil. Mela jsem za to, ze tady nekdo psal, ze to neni peri a blbe jsem si to pamatovala, bylo to, ze to nejsou chlupy.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 20:48
Reakce na Ounz:

No dík no  já ne

A kolik jich zatím z té loňské máš? Já jen 46, co jsem s tím dnes odpoledne začala. Ale už to bez jakékoliv nápovědy začíná být fuška, tak si asi budu muset dát pauzu.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 20:52
Reakce na wendulka:

No jen 40..trapný, ale já na to dnes vůbec něměla čas..teď sem zasekla, mám pocit, že toho čerta vim a nechce mi to vzít..

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 20:56
Reakce na Ounz:

Jo jsem na tom úplně stejně. Zasekla jsem se na něm taky, mám pocit, že ho znám, ale nic z toho mi to nechce vzít.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 21:25
Reakce na wendulka:

No tak uvidíme

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 21:36
Reakce na Ounz:

Knihu s čertem z loňské šifry mám, na webu Martinu(su) má uvedenu váhu 1080 g, to tomu vašemu tipu odpovídá?