Jo odpovídá a systém mi ji nechce vzít
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Zeny, prej lonska, ufff. Ten vezen je na letosni? Ja to furt nevidim.
Je v tom ctverecku co se odkryl posledni vic knih? Ja nasla jen jednu, hmmm.
Akože vezeň je na minuloročnej.
Dnes máš prasa, je tak? A k tomu čiernemu “čudu” potrebuješ pokračovanie. Viac kníh tam nie je.
Prohlidla jsem si vylusteny obrazky a uhadla dalsi dve, ale neni to jakoze trochu podvadeni, kdyz se to jeste na tom hlavnim neobjevilo? (treba ten vlak).
Po dlouhém a těžkém boji mam ten sníh. Ale našla jsem knížku, která se hodí mnohem líp!
Bílá jako sníh, rudá jako krev od Alessandra D'Avenia ![]()
Pardon, to nemělo být na nikoho konkrétního![]()
Prase mam a to cerny vedle mam taktez (tu lochnesku)
Nemam obraz, co je videt jenom kousek, zkousela jsem kde co teda.
NO ta by sla, muj prvni tip knihy o snehu to taktez nebyl, tak jsem se vyprdla na snih a zacala to popisovat. Knizku jsem necetla.
edit hrubka jako prase
NO ta by sla, muj prvni typ knihy o snehu to taktez nebyl, tak jsem se vyprdla na snih a zacala to popisovat. Knizku jsem necetla.
A ja furt hledam vezne jak magor!!! ![]()
No aspon ze tak.
Ty bonusy to je neco co chodi na mejl? Ja tam mam jenom ty bonus otazky dole, zadnej taknej bonus na me nikde nehulaka.
Kromě těch otázek je každé uhodnuté knížce jsem tam měla odkaz na tajný bonus. A on někam zmizel![]()
Pravděpodobně proto, že už byl vyhlášen vítěz? Tedy vítězka.
Knihu s certem mas urcite dobre. Nepreklepla ses? Zkus mu to nacpat s diakritikou, bez...
Tajný bonus se objevil těm, kdo splnili nějaká kritéria - asi sedm dní luštění a x vyluštěných knih. Už skončil. Brzy bude další. Bude normálně na stránce s šifrou.
Co je ten obraz s barákem?
Absolutně nemám páru, pokusy ve stylu "napiš co vidíš" nevyšly.
Já jsem ráda, že jsem dneska uhodla tu "knihu", mám nějak prázdno ![]()
Kniha je tak zřejmá, že to nebyla žádná zábava a kromě toho netuším... Taky ještě furt nemám tu počítačovou hru ![]()
Dneska jsem marna, furt nemam obraz ani to zvire vpravo :-(
taky furt nic ![]()
Na tom obraze by ma zaujímalo, či ntá guľa pred domom je štylizovaný ker, alebo má nejaký význam.
Ja sa furt jedujem z tým mrakom a mečom, to mám za to, že nepozerám telku
.
A to niečo divné krémovo fluffy-fialové medzi snehom a vtákom v guli má svoj význam, alebo patrí k tomu vtákovi?
Zvíře mám ale lepší bude až se odkryje víc, ale obraz netuším. S loňskou sem zaseklá..
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
