Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 21:37
Reakce na Zina:

Jo odpovídá a systém mi ji nechce vzít

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 21:47

Zeny, prej lonska, ufff. Ten vezen je na letosni? Ja to furt nevidim.

Je v tom ctverecku co se odkryl posledni vic knih? Ja nasla jen jednu, hmmm.

Offline michaela
Avatar
337 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:10
Reakce na 0zero7:

Akože vezeň je na minuloročnej. 

Dnes máš prasa, je tak? A k tomu čiernemu “čudu” potrebuješ pokračovanie. Viac kníh tam nie je. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:10

Prohlidla jsem si vylusteny obrazky a uhadla dalsi dve, ale neni to jakoze trochu podvadeni, kdyz se to jeste na tom hlavnim neobjevilo? (treba ten vlak).

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:14
Reakce na 0zero7:

Po dlouhém a těžkém boji mam ten sníh. Ale našla jsem knížku, která se hodí mnohem líp!

Bílá jako sníh, rudá jako krev od Alessandra D'Avenia 

Pardon, to nemělo být na nikoho konkrétního

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:16
Reakce na michaela:

Prase mam a to cerny vedle mam taktez (tu lochnesku)

Nemam obraz, co je videt jenom kousek, zkousela jsem kde co teda.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:16
Reakce na Mulen:

NO ta by sla, muj prvni tip knihy o snehu to taktez nebyl, tak jsem se vyprdla na snih a zacala to popisovat. Knizku jsem necetla.

edit hrubka jako prase

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:16
Reakce na Mulen:

NO ta by sla, muj prvni typ knihy o snehu to taktez nebyl, tak jsem se vyprdla na snih a zacala to popisovat. Knizku jsem necetla.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:17
Reakce na michaela:

A ja furt hledam vezne jak magor!!!

No aspon ze tak.

Ty bonusy to je neco co chodi na mejl? Ja tam mam jenom ty bonus otazky dole, zadnej taknej bonus na me nikde nehulaka.

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 22:50
Reakce na 0zero7:

Kromě těch otázek je každé uhodnuté knížce jsem tam měla odkaz na tajný bonus. A on někam zmizel

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 01:46
Reakce na Mulen:

Pravděpodobně proto, že už byl vyhlášen vítěz? Tedy vítězka.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:08
Reakce na Ounz:

Knihu s certem mas urcite dobre. Nepreklepla ses? Zkus mu to nacpat s diakritikou, bez...

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:43
Reakce na 0zero7:

Tajný bonus se objevil těm, kdo splnili nějaká kritéria - asi sedm dní luštění a x vyluštěných knih. Už skončil. Brzy bude další. Bude normálně na stránce s šifrou.

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:56

Co je ten obraz s barákem? Absolutně nemám páru, pokusy ve stylu "napiš co vidíš" nevyšly.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 09:02
Reakce na coralline:

Já jsem ráda, že jsem dneska uhodla tu "knihu", mám nějak prázdno

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 09:15
Reakce na brrr:

Kniha je tak zřejmá, že to nebyla žádná zábava a kromě toho netuším... Taky ještě furt nemám tu počítačovou hru

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 10:04

Dneska jsem marna, furt nemam obraz ani to zvire vpravo :-(

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 10:05
Reakce na moora:

taky furt nic

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 10:17

Na tom obraze by ma zaujímalo, či ntá guľa pred domom je štylizovaný ker, alebo má nejaký význam.

Ja sa furt jedujem z tým mrakom a mečom, to mám za to, že nepozerám telku .

A to niečo divné krémovo fluffy-fialové medzi snehom a vtákom v guli má svoj význam, alebo patrí k tomu vtákovi?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 10:31
Reakce na moora:

Zvíře mám ale lepší bude až se odkryje víc, ale obraz netuším. S loňskou sem zaseklá..