Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 11:59

Kristepane, ten sníh je ale blbina!  (jakože to teda už mam)

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 12:16
Reakce na Mulen:

Jo, u toho sněhu jsem myslela na úplně stejnou knížku a strašně mě to štvalo.:D

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:00
Reakce na Ounz:

Zvíře mám ale lepší bude až se odkryje víc, ale obraz netuším. S loňskou sem zaseklá..

No kdo to nečetl, tak se ze zvířetem nechytne ani po odkrytí. A v té souvislosti si říkám, jestli náhodou ten obraz ještě nesouvisí s tím zvířetem, respektive s koncem děje románu.

Protože mě v souvislosti s tím obrazem už absolutně nic nenapadá a to jsem vyčerpala kde co. A když koukám, že tady taky nikdo...

Jinak u loňský jsem se ještě včera večer vybičovala a skončila jsem na 54. S těma děvama pod lupou mi ovšem musela napovědět máma, než mi to docvaklo, jak je to myšleno. Přitom je to taky jedna z mých oblíbených klasik i filmů.

Toho blbýho čerta ale pořád nemám. Přesněji řečeno už jsem tam nasázela takových tipů, že si absolutně nepamatuju, který to byly, natož kolik vážily, takže s nápovědou od Ziny se nechytám.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:01
Reakce na wendulka:

kurňa nebyla by ke zvířeti aspn malá nápověda, než mi praskne žilka?

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:08
Reakce na Potrefenáhusa:

Zkusím to.

To zvíře vystupuje v ději jako záporná postava, která symbolizuje to, na čem jsem se momentálně zasekla v loňský šifře.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:15
Reakce na wendulka:

dík a na první pokus

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:18
Reakce na wendulka:

Na toho zvera som si musela vygoogliť fakt polopatistickú nápovedu, na to že som to kedysi dávno čítala tak si teda absolútne nepamätám o čom to bolo...  

Offline kariii
Avatar
52 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:40

Podle jiné stránky, kde sleduju nápovědy, patří obraz ke zvířeti. Nevím proč, zřejmě jsem to nedočetla.

Z loňské šifry mám 31. Můžete mě někdo naťuknout s tim velkym chlapem připoutanym na zemi, co ho ostatní okukujou? Ten mi leží v hlavě.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:41
Reakce na wendulka:

Já mám jen 40 (tu loňskou teda) 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 13:42
Reakce na kariii:

No kdo pěstoval turistiku mezi velký a malý lidi?

Offline kariii
Avatar
52 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 14:04
Reakce na Ounz:

Díky!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 14:30
Reakce na Ounz:

Mám toho čerta. Ale je to teda pěknej podraz zase. Samozřejmě že to znám, ale bez další nápovědy od mamky bych fakt nepřišla na to, že myslí zrovna tohle.

Podobně se ale ještě sejřím s tím dědkem, co leze z okna. Bývala bych dala krk za to, že je to ten od Jonassona, ale nechce mi ho to vzít.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 14:33
Reakce na wendulka:

Jo je to on, asi se to musí správně napsat..já a čert pořád nic, ale nemám moc čas teď na něj 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 14:42
Reakce na Ounz:

Ježiš dík. Tak mám 56. Ale nechápu, proč to pustilo jen první dvě slova a jen ve slovenštině, když název vylezl česky a celý.

Tak se jdu mořit s tím prasetem v obleku.

No u toho čerta hraje kromě něj hlavní roli roli ten brk.

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:00
Reakce na Ounz:

POdle té váhy knihy to máte správně, zkusím večer na mužově účtu, který tu loňskou nehraje, jestli mu to vezme...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:11
Reakce na Ounz:

Urcite mas spravnou knihu, mne ji to normalne vzalo

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:40
Reakce na wendulka:

Prase mam, to je jednoduchý..co člověka napadne, když ho vidí (jak se tváří)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:41
Reakce na moora:

No to sem zvědavá, co mi z toho vyleze, nakonec.

Zina  díky 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:46
Reakce na Ounz:

Jednoduchý to asi je, ale nesmíš si sedět na vedení jako já a četla jsi to. 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:56
Reakce na wendulka:

Nečetla, jen se o tom učila. Je to fakt známý (o sezení na vedení mi nemusíš vyprávét  ,známe )