Kristepane, ten sníh je ale blbina!
(jakože to teda už mam)
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Jo, u toho sněhu jsem myslela na úplně stejnou knížku a strašně mě to štvalo.:D
Zvíře mám ale lepší bude až se odkryje víc, ale obraz netuším. S loňskou sem zaseklá..
No kdo to nečetl, tak se ze zvířetem nechytne ani po odkrytí. A v té souvislosti si říkám, jestli náhodou ten obraz ještě nesouvisí s tím zvířetem, respektive s koncem děje románu
.
Protože mě v souvislosti s tím obrazem už absolutně nic nenapadá a to jsem vyčerpala kde co. A když koukám, že tady taky nikdo...
Jinak u loňský jsem se ještě včera večer vybičovala a skončila jsem na 54. S těma děvama pod lupou mi ovšem musela napovědět máma, než mi to docvaklo, jak je to myšleno
. Přitom je to taky jedna z mých oblíbených klasik i filmů.
Toho blbýho čerta ale pořád nemám
. Přesněji řečeno už jsem tam nasázela takových tipů, že si absolutně nepamatuju, který to byly, natož kolik vážily, takže s nápovědou od Ziny se nechytám.
kurňa nebyla by ke zvířeti aspn malá nápověda, než mi praskne žilka?
Zkusím to.
To zvíře vystupuje v ději jako záporná postava, která symbolizuje to, na čem jsem se momentálně zasekla v loňský šifře.
dík a na první pokus
Na toho zvera som si musela vygoogliť fakt polopatistickú nápovedu, na to že som to kedysi dávno čítala tak si teda absolútne nepamätám o čom to bolo...
Podle jiné stránky, kde sleduju nápovědy, patří obraz ke zvířeti. Nevím proč, zřejmě jsem to nedočetla.
Z loňské šifry mám 31. Můžete mě někdo naťuknout s tim velkym chlapem připoutanym na zemi, co ho ostatní okukujou? Ten mi leží v hlavě.
Já mám jen 40 (tu loňskou teda) ![]()
No kdo pěstoval turistiku mezi velký a malý lidi?
Díky!
Mám toho čerta. Ale je to teda pěknej podraz zase. Samozřejmě že to znám, ale bez další nápovědy od mamky bych fakt nepřišla na to, že myslí zrovna tohle
.
Podobně se ale ještě sejřím s tím dědkem, co leze z okna. Bývala bych dala krk za to, že je to ten od Jonassona, ale nechce mi ho to vzít
.
Jo je to on, asi se to musí správně napsat..já a čert pořád nic, ale nemám moc čas teď na něj ![]()
Ježiš dík
. Tak mám 56. Ale nechápu, proč to pustilo jen první dvě slova a jen ve slovenštině, když název vylezl česky a celý
.
Tak se jdu mořit s tím prasetem v obleku.
No u toho čerta hraje kromě něj hlavní roli roli ten brk.
POdle té váhy knihy to máte správně, zkusím večer na mužově účtu, který tu loňskou nehraje, jestli mu to vezme...
Urcite mas spravnou knihu, mne ji to normalne vzalo
Prase mam, to je jednoduchý..co člověka napadne, když ho vidí (jak se tváří)
Jednoduchý to asi je, ale nesmíš si sedět na vedení jako já
a četla jsi to.
Nečetla, jen se o tom učila. Je to fakt známý (o sezení na vedení mi nemusíš vyprávét
,známe )
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
