Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 17:32

Zvire jsem dala, ale ten obraz.... patri ke zvireti nebo ne? Ja si tu knihu moc nepamatuju, cetla jsem pred sto lety, ufff.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 17:34
Reakce na wendulka:

Vendulko ty to tady strašně pleteš dohromady všecko  Já už nevim takhle kam dřív skočit, a ty ještě s loňskou šifrou  Já ti dám prase v obleku! 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 17:37
Reakce na barbucha:

Já? To Ounz s tou loňskou začala. Já jsem v tom úplně nevinně 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 18:03
Reakce na 0zero7:

Zvire jsem dala, ale ten obraz.... patri ke zvireti nebo ne? Ja si tu knihu moc nepamatuju, cetla jsem pred sto lety, ufff.

Nevím zvíře, sos. Jsem natvrdlá. Ani nevím, co googlit. Zlé zvíře?

edit

mám to....moje skoro nejoblíbenější kniha

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 18:07
Reakce na wendulka:

Dost dobrá nápověda na zvíře! Kupodivu jsem to zvládla hned.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:15
Reakce na Fakirka:

Super!

Spadl nam v praci net, tak mam zposdeni, pardon :)

Nevi nekdo ten obraz, je to kniha? Me se to nejak nezda...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:19
Reakce na Ounz:

Nečetla, jen se o tom učila. Je to fakt známý (o sezení na vedení mi nemusíš vyprávét  ,známe )

Jsem se konečně odbrzdila. Nejenom, že jsem to četla, já viděla i film. Jdu se tiše stydět do kouta.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:21
Reakce na wendulka:

 Ale pohla sems tím a chybí mi jich už ‘jen’ osm..

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:27

cely cas, co tu pisete o sifre, ma to nechytilo. Az dnes, ked som to videla u kolegyni na pc, som to dala..naraz. Velmi velmi zaujimave.

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:28

Nemám ani to zvíře, ani obraz

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:34
Reakce na Ounz:

Tak to už jsme na tom stejně, mně sedm (ty kovový součástky vlevo nahoře, Řekyně, želva, chlap s lopatou, mrtvý pták, sekačka na trávu a skořápka).

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:38
Reakce na wendulka:

Mrtvý pták: román se odehrává na americkém Jihu v 50. letech

Dneská jsem marná, zvíře ani po nápovědě.

Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:40

Tak se přiznám, že už asi definitivně stárnu. Málem se mi odvařil mozek při řešení tajného bonusu. A přitom... taková blbost

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:41
Reakce na wendulka:

to asi hovorite o sifre z 2016?

Offline michaela
Avatar
337 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:43
Reakce na wendulka:

Tá baba na Ř je iná. Tiež na Ř. Po našom na R. 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:44
Reakce na wendulka:

Já nemám ten kovovej měsíc, rudou planetu, čerta a jeho básničky, královnu na kartě, želvy a buddhu. Něco z toho si myslím, že vím a nejde mi to tam.. 

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:45

Tu babu hrala Lollobrigida...

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:46
Reakce na Ounz:

U Buddhy byly nějaké trable s pravopisem, pokud si dobře pamatuju.

wendulka 

Skořápka byl dost podraz.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:47
Reakce na brrr:

Mám. Děkuju.

Tak já ještě zkusím přinapovědět. Román tématicky vychází z jiného staršího, mnohem slavnějšího, až notoricky známého díla.

@

catch Ano.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:48
Reakce na wendulka:

Jinak řekyně není řekyně, je odjinud. Chlap s lopatou něco dělá. S mrtvým ptákem je to složitý..je poťreba ho co? Sekačka něco seká..co to je a jak to vypadá? A skořapka není v češtině úplně skořápka, to sem dala spíš googlem