Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:31

0zero7 Prosím zkus a napiš. Čím víc vím, tím víc zjišťuji, že nic nevím.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:38

Kan no to je nas vic! Hahaha. Napadlo me jestli to neni nejakej philodendron, jak jsou ty listy spis hladky. Ale zbytek vypada na alokacii spis. Snad to vypatrame. Jeste je tu MP Meri ta Bude vedet!!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:41

Kan Hele myslim ze mas alocasia cucullata co psala I Janulik03 akorat ta tvoje vypada trochu Jinak. Hod to do googlu a uvidis. Ta tvoje vypada vic jak cucullata, proto jsem prave myslela ze J Ma jinou. Jsem z toho jelen. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:43

Hmm tak nevim. Mozna kecam uplne 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:44

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 30. července 2021 23:54
Reakce na Sweet Potato:

A moje oblíbená džungle. Podrost afrikány, hvozdíky a šruchy, střed všechno možné, od cínií přes dračíky po lupiny, stromové patro slunečnice, jiřiny jim zdatně sekundují

​To je úžasná džungle

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. července 2021 19:37
Reakce na 0zero7:

​Jo ta je pěkná, akorát, že mi ta rostlina nedělá dole kmen. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. července 2021 21:08

Kan tak Fakt nevim!

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 31. července 2021 21:16
Reakce na Kan:

0zero7 která to je nevím, čekám až se zvetí, spodní listy Maj po sobě skvrny, tak zatím čeká v separaci čerstvě přesazená, kořeny přes noc v lignohumátu.

​wentii mám já a má ty listy trochu jiný, než ta tvoje..

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 31. července 2021 21:17

Lupen..

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 07:43

Ounz Tak ta tvoje je teda parádní, ty velký listy! Já počkám a uvidím.

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 09:21

Kan taky jsem zvědavá, co se ti z ní vyklube :) 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 18:53
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 19:43

Sweet PotatoHódně střevlíků a aby měli velkej hlad a dobrý apetít, protože u nás sbírám 70 denně. A až dojdou slimáci, nepusí se do nás?

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 20:38

Po burke

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 21:19

Janulik03 vy to tam máte tak hezký!

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 21:24
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 23:07
Reakce na Janulik03:

​to jsem si ted privezla!

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 06:21

moora fizostegia virzinska , hrozny nazov, my tomu vravime nevesta . 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 10:23

Janulik03 česky je to včelník. Zakopla jsem o něj v zahradnictví, kdyz jsem jela pro Pinot Noir stokesii

chce to hodne vlhko (pisou v navodu) nebo se prizpusobi?