0zero7 Prosím zkus a napiš. Čím víc vím, tím víc zjišťuji, že nic nevím.
Kytičky aneb zelené prsty...
Hmm tak nevim. Mozna kecam uplne 

A moje oblíbená džungle. Podrost afrikány, hvozdíky a šruchy, střed všechno možné, od cínií přes dračíky po lupiny, stromové patro slunečnice, jiřiny jim zdatně sekundují
To je úžasná džungle ![]()
Kan tak Fakt nevim! ![]()
0zero7 která to je nevím, čekám až se zvetí, spodní listy Maj po sobě skvrny, tak zatím čeká v separaci čerstvě přesazená, kořeny přes noc v lignohumátu.
wentii mám já a má ty listy trochu jiný, než ta tvoje..
Lupen..

Ounz Tak ta tvoje je teda parádní, ty velký listy! Já počkám a uvidím.
Kan taky jsem zvědavá, co se ti z ní vyklube :)
Potřebujeme střevlíky!
https://twitter.com/bogusorder/status/1421526658201395213?s=21
Sweet PotatoHódně střevlíků a aby měli velkej hlad a dobrý apetít, protože u nás sbírám 70 denně. A až dojdou slimáci, nepusí se do nás?
Po burke









Janulik03 vy to tam máte tak hezký!
moora fizostegia virzinska , hrozny nazov, my tomu vravime nevesta .
Janulik03 česky je to včelník. Zakopla jsem o něj v zahradnictví, kdyz jsem jela pro Pinot Noir stokesii ![]()
chce to hodne vlhko (pisou v navodu) nebo se prizpusobi?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


