Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 12:38

Nádherné novembrové počasie a asi vďaka nemu mi lúka stále ponúka kvitnúce kvety. Prechádzka mi nabila baterky a dnešný deň si skutočne uživam

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 12:39

A ďalšie drobné krásky

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 12:49

Sweet Potato No a neříkali spíš stimulátor? Já mám už asi 100 let nějakej prášek, funguje pořád, protože jsem rozmnožovala z jara asi 50 budlejí a chytlo se jich 45 kousků. Značku ti mrknu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 12:56

Mám toto, cena 16,- haha, tak před sto lety.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 13:01

Kan No jasně, to je můj překlep, však jsem se k němu hned hrdě přihlásila

Takže můžu jít do Obi a koupit, co první uvidím, když to stoleté už nepotkám?

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 14:02

Sweet Potato já jsem to tak udělala, akorát jsem to kupovala v květinářství. Vzhledem k rychlosti spotřeby předpokládám, že mi to vydrží stejně dlouho jako Kan

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 14:12

Ounz Díky, udělám to tak.

Online continuity
Avatar
42736 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 14:16

Monkey monstera se rozmnozuje tak, že se kus větve strčí do sklenice s vodou?

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 14:19

continuity jj, aspoň jeden list s kolínkem tzv.

Online continuity
Avatar
42736 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 14:36

Ounz jj tomu rozumim, díky moc

Offline baltik
Avatar
4967 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 15:00

A pomohl by mi ten "simulator" i na ruze? Dostala jsem krasnou do vazy a na te vetvicce zacaly dokonce rasit vyhonky, tak ze bych si ji vypestovala a roubovat se v listopadu asi neda, ne?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 17:33

baltik No, na youtube je dost návodů, musíš udržovat 100% vlhkost, teplo, tak pod zavařovačku na okno asi?

Offline baltik
Avatar
4967 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 19:01

Kan aha, diky pohledam

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 19:38

Sweet Potato já bych ho nechaal klidně zakořenit ve vodě, zatím všechny co jsem odstřihla pustily kořeny v pohodě

Co oibišek? Když tak tu mám ještě další v záloze, snad se některý ujme.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 19:41

SunEclipse Je ve vodě, vypadá posmutněle, ale nehorší se to. Tak uvidíme.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 10:45

Něco se chystá.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 12:07

Sweet Potato U nás se zatím nic nechystá, bohužel. Dokonce i loni vynechal . Jinak vypadá, že se mu daří. Vždycky úderem adventu nasadil poupata, tak vyčkávám a doufám ....

Offline Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 12:13

Sweet Potato pekny! Jak se takova visaci vec zaleva? Staci rosit nebo seto nejak sunda a namaci?

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 12:15

Sweet Potato moje jsou v různých fázích

- probouzení

- příprava ke startu

- už

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 12:54

Zdravím všechny zahradnice a mám dotaz a případnou prosbu, nebudete někdo ořezávat tůje? Moc by se mi hodily větvičky na věnec na dveře do kadeřnictví.