Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 13:12

Catherinne Něco se tu určitě najde.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 13:13

Kokoska Visací věc alias kokedama se sundavá a máčí.

Tenhle kaktus mi přinesl loni ježíšek, byl samé poupě, ale rozkvést stihla jen dvě největší, ostatní zaschla. Tož jsem napjatá.

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 14:06

Sweet Potato tyjo, pěkná kokedama

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 14:48

Sweet Potato jeeej a dari sa mu dobre v kokedame? U nas mi rastliny nevydrzali v tom chradli. 

A moje vianocne uz su v plnom kvete

A zohnala som aj tmavo ruzovy alebo cerveny ?

Sa tesim

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 14:49

SunEclipse ooo tie suuu

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 14:52

Janulik03 To je krása.

Mám ho rok, vypadá dobře. Moc se nerozrůstá, to asi ani nemá.

Téhle budou 3 roky. Nebo už 4?

Obě ze Zahrady na niti.

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 14:56

Sweet Potato krasne fakt . No nie je mi to sudene a tiez som mala od nich.  Mam ich vonku ako dekoraciu.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 15:06

Sweet Potato SunEclipse krasny kaktusy. Ty moje uz budou asi odkvetle.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 15:09

Janulik03 ty Tvoje kaktusy maji nadhernou barvu.

Online SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 15:23

Janulik03 ty tvoje jsou taky nádherný

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 15:32

SunEclipse To je krása

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 15:46

Janulik03 to je nádhera

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 15:58

Ustřihla jsem si do vázy jednu z posledních letošních růží. Zvláštní, že az doteď kvetla čistě žlutě

Offline continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 16:03

brrr mě zrůžověl panašovaný břečťan. Podle mě to dělají ty nízké teploty. 

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 17:50

Janulik03 Ty bleděrůžové jsou nádherné

Offline continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 20:48

Kaktusy zatím ani ťuk, tak jsem dnes jeden přestěhovala do ložnice, tam je chladněji a víc tma. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 21:22

brrr Ta je nádherná.

Online Pinot Noir
Avatar
29788 příspěvků moje polička 13. listopadu 2021 22:04

brrr krásná. Mně se poslední růže, která normálně kvetla oranžově a pak šla do bílé, taky vybarvila růžově. Asi ty nižší teploty? 

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:10

Pinot Noir continuity Koupila jsem na jaře žlutou a právě žlutočervenou (jmenuje se Ketchup&mustard). Jedna mi zplaněla a druhá kvetla celou dobu žlutě, tak jsem myslela, že bude pořád žlutá a ono asi ne.

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:13

Tady je zajímavý rozhovor o starých odrudách, ještě byl jeden delší v časopise Receptář. Je to hrozně fajn kluk a fakt ovocným stromům rozumí.

https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/potulny-sadar-ondrej-dovala-hrusne-odrudy-jablka.A211108_635707_ostrava-zpravy_jog