Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 07:19

Pinot Noir mandevily jsem přesunula do pokoje pro hosty, teplota cca 20 a zatím cajk, dokonce ještě kvetou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 07:46

Pinot Noir Ale ne

Já to nechci zakřiknout, ale u nás dobrý. Lantany už odkvetly, ale rostou, budu je muset pak ostříhat, zbytečně vytahujou. Mandevilly jedou. Akorát je z nich strašný nepořádek, ale jsou na místě, kde to tolik nevadí.

Jen koleus už jsem vzdala.

Online Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 07:51

Sweet Potato no, nejdřív šílenej čurbes, až to všechno opadalo, tak jsem to ostříhala. Vyrazily nové výhonky, ale ty teď nějak uchřadly. . Tak hlavně, že jsem si při zazimování zamořila dům havětí a spustila tehdy ten požární alarm.

Offline Tak Betty
Avatar
6091 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 13:26

Myslíte, že je to druh diefenbachie? Dostala jsem ji vloni a nějak mi chřadne. Difenbachii jsem už kdysi měla a vypadala jinak. Plan net ji zařadil do difenbach.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 13:48

Tak Betty Bych řekla, že je.

Offline Tak Betty
Avatar
6091 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 13:52

Kan děkuju, mě zmátlo, že tahle má takové hadrovaté listy. Předtím jsem měla jinou a byla úplně bezúdržbová, tak nevím co téhle chybí.

Tak vypadala ta moje dřívější

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 13:56

Tak Betty Tu jsem měla taky, ale zdechla mi. Ono je asi více druhů, moje měla taky problém, fleky na pletivu a úhyn, další jsem si už nepořizovala, takže nemám zkušenost.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 15:19

Některý kytky se ještě nevzdávají.

Nejvíc mne překvapila levandule.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 15:24

A tohle už asi vyhlásíme za vánoční výzdobu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 17:29

Sweet Potato A to je hezká výzdoba. Jestli chceš, aby ti ten kouzelný strom nepošel, tak znič ten břečťan, přisaje se na kůru hostitele a vysává jej.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 17:36

Kan Strom je bez, roste ve škvíře mezi plotem a sousedovic garáží, stíní mi záhony (spíš před deštěm), docela ráda mu dám sbohem. Břečťan skrývá hnusnozeď té boudy. Umravňujeme ho velice, ale boj je to lítý. Ovšem na druhé straně se začíná přisávat k tůjím - a v tom mu fandím. Plot z tújí mi fakt hodně pije krev, ale máme zábrany zničit zdravé stromy.

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 18:16

Sweet Potato ja som teda za blbku ale netusim co to mas nastrome?

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 18:30

Janulik03 To bude ačokča.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 18:57
Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 19:36

brrr Sweet Potato ahha no mam medzery. Diik za objasnenie

Online Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 13:12

Jsem u rodičů, tak sem dám jejich poslední růže. Pěstuje táta.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 14:45

Pinot Noir Ty poslední růže jsou vždycky nejkrásnější. Až k slzám dojemné.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:07

Pinot Noir Jeee, to je ta moje, co jsem tu dávala o víkendu nebo kdy. (Ta spodní).

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:51


Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 18:29