Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 21. února 2022 14:16

barbucha ta holcicka ti je moc podobna

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 21. února 2022 15:17

Antje 

Děkuju, ovšem je mnohem hezčí

(jako sorry za tu výstavku, mně se večer to nechtělo už odklízet kvůli fotce)

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 21. února 2022 15:59

barbucha je moc hezka

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 21. února 2022 16:12

Ehm .. nasla jsem par cibuli tulipanu a cesneku, co jsem chtela dat jinam nez ostatni a nedala. Muzu je jeste dat? Nebo uz fakt nic?

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 21. února 2022 16:13

barbucha Krásný oltář Zřítelnice má.

Dvojčata mají společný nebo každé svůj?

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 21. února 2022 18:41

Sweet Potato 

Dvojčata maj společnej anžto jsou dvojčata Ale u nich nemam kytku

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 23. února 2022 07:25

Nějak mi začíná žloutnout fíkus. Nevíte co s tím? Všechno je stejné - zálivka, místo....

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. února 2022 10:08

Milujem tuplipány, moja ranná siesta, keď baby spia, nikto ma neokusuje, nikto na mňa neskáče, len v pokoji sedím a vychutnávam si kávičku a pohľad na nežné tulipány. K spokojnosti stačí málo.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 23. února 2022 11:53

milacka Prekrásne tulipány, aj interiér.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. února 2022 14:15

Biely kvet ďakujem Jarka

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 23. února 2022 19:25

konvalinka děkuju! To zní nadějně! Nezbývá, než to vyzkoušet. 

Offline konvalinka
Avatar
17 příspěvků moje polička 23. února 2022 21:05

Pinot Noir je to léty ověřená metoda, takže věřím, že se vydaří. Používám na  vysoké floxy /střed trsu nechám nezaštípnutý nebo jen trochu a hodně zkrátím po obvodu trsu), vysoké astry aj.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 23. února 2022 21:29

Pinot Noir chelsea strih robim kazdy rok a osvedcilo sa mi to. Striham na roznu vysku, takze rastlina ma kvety rozlozene a nie iba hore. Nasla som fotku hortenzii ktore maju kvety postupne a ani sa tym padom neohybaju pri dazdi. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 23. února 2022 22:26

konvalinka Astry taky takhle stříhám, ale o těch záplevácích se nikde moc nepsalo. Hledat v angličtině mě jaksi nenapadlo. 

Janulik03 konvalinka děkuju za zkušenosti!

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 23. února 2022 23:42

Dnes jsem sjednotila chodníčky v jednom záhonku (předtím tam byly čtyři druhy různých dlaždic), vytvořila stání pro biopopelnici a nainstalovala mřížku k pivoňce, aby ji kluci nezašlápli. Není to nic extra pohledného, ale úplně mě ten pobyt venku nabil.

Ta "prkna" jsou z betonu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 23. února 2022 23:46

A už je tam trošičku veseleji.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 24. února 2022 05:57

Pinot Noirvelmi pekne si to urobila. A teda tu nekvitne nic az na snezienky. A teraz je minus tri stupne tak ani kvitnut nebude . 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 24. února 2022 06:59

Janulik03 tady jsou teď -2°C, odpoledne má být 12. A v noci na pondělí má být -6. To jsou skoky!

A děkuju.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 24. února 2022 08:30

Pinot Noir teda, tobě toho už kvete!!! U nás nesměle vykukují narcisky a tulipány, zlatice ta vůbec ještě není ani napučená, no jsme o trochu vejš a je to znát (cca 350 m n.m.) Ale už se na zahradu hrozně těším! Teď řeším zaclonění části plotu, bambus uhnil, ta zelená plachta se mi moc nelíbí, ale asi to bude nezbytnost (vede kolem nás turistická trasa a chceme trochu soukromí).