Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:29

Sweet Potato ta je krásná! Já mám bílou, ale zatím má jenom poupata 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:31

Pinot Noir Prosím, odkud jsou ty betonový nášlapy v dekoru dřeva? Chci rozšířit kvetinovy záhony a úplně v nich vidím klikatou cestičku z tohohle 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:34

U nás zatím kvete jen tohle, ale už lezou ven hyacinty ❤

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:39

Edge Tyhle nášlapy jsem viděla v Obi.

Copak je to fialové?

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:47

Edge mám je z Baumaxu.

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:52

Sweet Potatomyslím, že nějaká pidifloxa, v létě dělá kvetoucí koberce. Ještě mám vínovou, ale ta zatím čeká.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:56

Edge tyhle 

https://www.baumax.cz/vrobek/zahradni-dlazba-parez-fi-38-42cm,62014.html

A v jiné části zahrady jsou tyhle a ty vypadají taky hezky, ty jsou pro takový subtilnější chodníček.

https://www.baumax.cz/vrobek/zahradni-dlazba-22-5x22-5x4-cm-hneda-patina,48661.html

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:57

Sweet Potato Edge haha, to je tařička. Zrovna se nad ní divím na Instagramu. Taky tu začala kvést, ale mně to přijde hrozně brzo.

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 07:59

Pinot Noir děkuju. Letos to vidím na velký změny. Pod schodama budeme konečně rušit pískoviště, tak tam chci udělat skalku s pařezama a pak ty záhony a cestičky na úkor trávníku. A taky chci zasadit  doprostřed zahrady nějakej strom kvůli stínu. Dost si mákneme, ale já to miluju

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:04

Pinot Notino vidíš, ještě, že tě tady máme . K těm nášlapům - tyhle jsou moc malý, já potřebuju ty obdélníkový, co máš u popelnice, ty jsou z Obi?

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:06

Edge ó, tak to se těším na fotky, doufám, že se podělíš

Já mám plány v zahradě nejen na letošek, ale i na pár dalších let. . Jeden zahrnuje právě i zrušení pískoviště, ale to je ještě daleko, to je teď hodně oblíbené.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:07
Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:09

Edge tyhle jsou 90 cm dlouhé, viděla jsem tam i 60 s trochu jiným dekorem a jako kůrou po stranách. Ty se mi taky líbily.

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:23

Pinot Noir super, dík. Jenom jich budu potřebovat min. 30 a to bude raketa

My už máme děti 17 a 13 let, akorát u nás dlouho trvá, než se k něčemu dohrabeme. Ale už máme skoro hotovou koupelnu a letos jsme naplanovali ještě pergolu nad terasu a novou střechu, takže to je jasnej rok změn 

Tady je pár fotek z loňský zahrady, už se nemůžu dočkat, až to vypukne

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:27

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 08:54

Edge to je krása! Už se taky těším. 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:27

Kan Ten opupinkovanej list by se měl vstřebat, je to množstvím vody.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:34

Jdu sem zase pro radu a inspiraci: máte tip na půdokryvnou, ale nějak rozumně zpacifikovatelnou nízkou rostlinu, která zvládne občasné šlápnutí nebo přejetí popelnicí? Na jiném podobném místě se mi osvědčil barvínek, klidně ho tam dám taky, ale kdybyste měli tip na něco podobného... Děkuji.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. února 2022 11:09

MP Meri Díky, já to pozoruju a postupně to jde do zelena, ale velmi pomalu. Díky.

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 26. února 2022 16:14

Pinot Noir lesní jahody, ale ty se hodně rozrůstají