Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 18. března 2022 15:50

Biely kvet Ve stínu, skoro celý den.

Online Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 18. března 2022 18:01

Sweet Potato Aha, ďakujem. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 18. března 2022 19:27

Sweet Potato ty uz mas narcisky? Oooooo

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 18. března 2022 19:29

Janulik03 U nás už jsou ode dneška taky. A fialky.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 18. března 2022 19:56

brrr no ja len krokusy a snezienky. Ale zajtra makam v zahrade, ktovie co objavim 

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 18. března 2022 20:00

Ty jo to je krasa tady, venkovni i vnitrni!!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 19. března 2022 16:45

Bledule kam se podíváš.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 20. března 2022 07:11

Kan ajaj. Tak to letos asi bledulova pole neuvidim. Krasa.

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 20. března 2022 08:42

Kan to musí být naživo nádhera.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. března 2022 14:22

Ginger Díky. Já tomu nevěřila, ale opravdu pole.

Pinot Noir Díky. Blbě se to teda fotilo, pod tím lupením byla vlhká hlína.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 20. března 2022 16:52

 Nechtěla jsem nic předpěstovávat, ale ukecaly jste mne.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 20. března 2022 17:03

Sweet Potatoja jsem taky vcera zasela a to jsem se zaprisahala. Jeste chci Pak choi

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 20. března 2022 20:55

Sweet Potato pasada. 

Moja mala armada letniciek uz pojde z jasli do škôlky, zajtra ich rozdelim. Ale napriklad verbeny a mak islandsky nevzisli. Tie skusim este raz.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 20. března 2022 21:07

Janulik03 Teda, těch je!

PS: Jak se má líbenka?

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 20. března 2022 22:27

Sweet Potato Janulik03 já už mám rozesazeno, jakmile přestane v noci mrznout (snad ve středu), půjdou ven, a na jejich místo přijdou sadbovače s dalšími semínky. Mám málo místa, takže musím pěstovat na etapy. A teda loni jsem samozřejmě též přísahala, že tohle už dělat nebudu!

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 20. března 2022 22:30

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 21. března 2022 06:48

Pinot Noir oooo sikulka , tiez son vravela ze takto robit nebudem, ale nakup sadeníc ma presvedcil. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 21. března 2022 06:52

Sweet Potato libenka ide krásne. Vsetky tri cibule som dala do velkeho kvetináča . Jedna zacala rovno kvetmi, teraz odkvita, a dve sa pekne vytiahli . Dufam ze moja starostlivost im neublizi, lebo najst miesto s podmienkami bola výzva. 

Ukazes mi svoju prosim?

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 21. března 2022 06:55

Pinot Noir u vas uz je jar , tu by vonku este zmrzli, teraz tu je mínus 5

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 21. března 2022 06:57

Janulik03prosim te, jak chranis cerstve nasazene pred Elsou a nepis mi, ze tam neleze.