Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 21. března 2022 19:56

Pinot Noir Do Nuslí.

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 21. března 2022 20:23

Candance plůtek. Nebo plot a na tu vysázenou část nepouštět. Naše není žádná zahradnice, ani hrabat jsme jí pořádně nenaučili, ale když si s nějakým psím kámošem hraje nebo jí něco zaujme u plotu, tak to prostě přeběhne. Myslím, že po psovi chtít, aby nešlapal na kytičky asi moc nejde a člověka, který na tom nechal ruce to zase hrozně frustruje :) 

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 21. března 2022 21:12

Máte prosím zkušenosti s eshopem Eden a České rostliny?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 21. března 2022 21:12

Zu ja bych kytky i ozelela ale sklenik a vyvysene zahony

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. března 2022 21:34

Candance ja mam zahradu rozdelenou plotem na psi a bezpsi, a i tak na bezpsi pouzivam jeste sit na slepice (protoze tudy prochazej na ulici). Jako omezuje me to dost, i esteticky mi to vadi, ale jinak to hrozne huntujou, staci, ze pres to 2x denne prebehnou tam a zpet

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 22. března 2022 19:35

Pinot Noir posílám ti ten můj "projekt", o kterým jsem tady nedávno psala. Uprostřed je ta švestka z Kauflandu, ale není z tý dálky vidět. Ty betonový nášlapy tam asi nakonec nedám. Ještě potřebuju dát do tý mezery půlku cihly, to čeká na manžela. 

Online MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 22. března 2022 20:48

Jsem si myslela, že jsem v tímto vlákně. Tak ještě jednou a lépe 

Blbý dotaz, potřebovala bych koupit orchidej v květináči s doručením do Plzeňského kraje. Nějaký tip? Chtěla bych nějakou jinou než ty, co se prodávají v hobbymarketech. Ta od Catherinne je krásná 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 23. března 2022 08:39

Blba otazka: kdyz nasadim zlute maliny blizko cervenych, zkrizi se mi?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:21

Udělala jsem si jarní věnec na dveře.

Online rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:21

Prosim vas, poznáte nekdo tohle a co s tim dal? Ta kytka vypada ze ten kvetinac za chvili opusti a sezere nas. My ji zdedili s domem

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:23

rasaNori Aloe, domácí lékárna.

Online Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:41

Candance nezkříží.

Online tina
Avatar
6290 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:45

rasaNori ale ta je krásná, hned bych ji brala. Šťáva z aloe je takovej malej zázrak - mně s ní třeba tatínek v dětství vyléčil váček u zubu...

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:50

rasaNori Moc pěkná aloe.

Zcela bezobslužná. Jen hodně světla. A v létě může ven.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:51

Kan Moc hezkej. Ale jarní mi nepřijde. 

Online rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 23. března 2022 09:56

Sweet Potato uz sestym rokem je na stejnem miste, a roste jak vztekla. Mam ji nejak rozsadit nebo nechat byt a radsi na ni moc nesahat? Neni ji uz tesno v tom kvetinaci? 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 23. března 2022 10:14

Pinot Noir tak to je skvela zprava. Ja myslela, ze ano

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 23. března 2022 10:49

Kan tina  A využíváte tu aloe k léčení? Čeho? Jak? Roste mi taky takhle zběsile a nenašla jsem, jak ji rozume "spotřebovat".

Online tina
Avatar
6290 příspěvků moje polička 23. března 2022 10:58

eM U nás jen různě na záněty, odřeniny, popáleniny, akné - kus listu trochu "podrtit", přiložit na ránu, zafixovat a nechat působit. Ale dělaj se i různé šťávy a měla jsem docela dobrý kompot.

Online Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:32

moora Sweet Potato kdybyste jeli do Ctěnic, nechcete se zastavit pro pár mavuní červených? Případně, kdybyste je chtěly, můžeme se domluvit na předání ve městě. Aktuálně Karlín, od května Pankrác. 

Nebo kdokoliv další, kdo by tyhle nenáročné trvalky chtěl. 

Na fotce matka a její děti.