Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:49

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:50

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:51

Tento mě potěšil moc, byly to bílé kuličky a teď kvete. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:51

Tyto narcisky už mám na balkóně snad měsíc. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:53

continuity krásné . Už jsem si párkrát řekla, že venkovní nádoby už taky osadím, ale pak si uvědomím, že když je v noci -6°C a i přes den nemám chuť vyndat ruce z kapes, vlastně se mi vůbec nechce. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:55

Tak ještě něco pro potěchu oka.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:57

Pinot Noir to jsou ty výhody hejtovanych zasklených balkonu. Tam moc nemrzne, ten cibulim to velmi vyhovuje. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 09:58

Pinot Noir ten první je nádherný, to jsem nikdy neviděla. 

To jsou bílé krokusy, že?

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 06. března 2022 10:08

continuity myslím, že to jsou ty stejné, které máš na té první fotce. Mám je tady z večerky.

Pche, říkala bych tomu zimní zahrada a hned by bylo po hejtech! 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 13:08

Pinot Noir my včera byli s mužem v Hornbachu, tak jsem trochu plenila. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. března 2022 17:38

continuity krasny kytky a jeste hezci kvetinac. Kde se takovy da poridit?

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. března 2022 17:44

Jeden lykovec z Krivoklatska. Krasne vzrostle kere tam maji.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. března 2022 17:47

A doma zacina kvest kalina a podlesky. Krokusy uz kvetou vic jak tyden a chodi je pravidelne ozdibovat cervenka. Dnes jsem v Cimicich videla prvni fialky. Jaro je za rohem.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2022 18:55

Ginger myslíš ten první? To je dárek od tchýně, takže popravdě nevím, ale je to vlastně hluboká miska. Vhodné spíš pro aranže, na dlouhodobé pěstování kytek to není. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 06. března 2022 18:57

Janulik03 V lednickém skleníku jsem ti vyfotila líbenku. Sahala mi skoro k pasu. Ukaž ji té svojí.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 06. března 2022 18:58

A něco pro Zarinya 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 06. března 2022 19:02

A pro všechny.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. března 2022 19:25

Sweet Potato To Cymbidium je teda velká paráda.

Všechny kytičky a keře tady máte pěkný, příroda je

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 06. března 2022 20:07

Sweet Potatokrasa vsetko.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. března 2022 21:22
Reakce na Sweet Potato:

A něco pro Zarinya 

​dekuji.