
Kytičky aneb zelené prsty...

Tento mě potěšil moc, byly to bílé kuličky a teď kvete.

Tyto narcisky už mám na balkóně snad měsíc.

continuity krásné
. Už jsem si párkrát řekla, že venkovní nádoby už taky osadím, ale pak si uvědomím, že když je v noci -6°C a i přes den nemám chuť vyndat ruce z kapes, vlastně se mi vůbec nechce.
Tak ještě něco pro potěchu oka.


Pinot Noir to jsou ty výhody hejtovanych zasklených balkonu.
Tam moc nemrzne, ten cibulim to velmi vyhovuje.
Pinot Noir ten první je nádherný, to jsem nikdy neviděla.
To jsou bílé krokusy, že?
continuity myslím, že to jsou ty stejné, které máš na té první fotce. Mám je tady z večerky. ![]()
Pche, říkala bych tomu zimní zahrada a hned by bylo po hejtech! ![]()
Pinot Noir my včera byli s mužem v Hornbachu, tak jsem trochu plenila.
continuity krasny kytky a jeste hezci kvetinac. Kde se takovy da poridit?
Jeden lykovec z Krivoklatska. Krasne vzrostle kere tam maji.

A doma zacina kvest kalina a podlesky. Krokusy uz kvetou vic jak tyden a chodi je pravidelne ozdibovat cervenka. Dnes jsem v Cimicich videla prvni fialky. Jaro je za rohem.

Ginger myslíš ten první? To je dárek od tchýně, takže popravdě nevím, ale je to vlastně hluboká miska. Vhodné spíš pro aranže, na dlouhodobé pěstování kytek to není.
Janulik03 V lednickém skleníku jsem ti vyfotila líbenku. Sahala mi skoro k pasu. Ukaž ji té svojí.

A něco pro Zarinya

A pro všechny.

Sweet Potato To Cymbidium je teda velká paráda.
Všechny kytičky a keře tady máte pěkný, příroda je ![]()
Sweet Potatokrasa vsetko. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
