moora Tak daleko zas nejsme. Podle všeho tady začne pršet po půlnoci. Doufám, že to bude stát za to, vypadá to, že pak bude dlouho nic
Kytičky aneb zelené prsty...
brrr V Brně prší ![]()
MP Meri kde se kupuje ta neonka? Byva i bezne v kvetinarstvich? Kvuli tobe ji potrebuju.
moora Vyprodáno ![]()
Sweet Potato Nespěchá to úplně moc. Jetsliňuxes kouknout a vyfotit, bude to skvělý! Koupit si zvládnu dojet.
Dostala jsem tip dneska na Mírák, ale nakonec byly jen růžové a za petikilo ![]()
Candance Haha
A nejsi z Prahy? (Pardon, asi mi uniklo)
Není to úplně běžné, ale občas se objeví.
MP Meri nejsem. Obcas se tam objevim ale malo
Candance Já je občas vídám i v hobby marketech. V Brně by je mohli mít v Kvetinarstvi Galerie.
MP Meri dekuju
Taka mensia radost
Janulik03 nadhera
Janulik03 nadherna
Janulik03 Jen mensia? Vždyť je to obrovská nádhera!
Janulik03 wow! Nádherná.
Janulik03 to je krása, čtyři květy. Já jsem ráda za jeden a ještě ne kazdy rok. Od února je chodím kontrolovat. Zatím nic.
Tak Bettymam ju stale na jednom mieste v zimnej zahrade v kute pri vchode, takze sa musi vysporiadat so zimou celkom, nema priame svetlo a teda hanba mi, ale nepamatam jedy naposledy som ju presadzala. Takze ma taky svoj svet a ja jej do neho moc nesiaham.
Janulik03 jo klivie nemají rady přehnanou péči.
Janulik03 Ta Clívie, je nádherná!
Sweet Potato Mala si ich na slnku či v polotieni?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

