Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 15. března 2022 19:59

moora Tak daleko zas nejsme. Podle všeho tady začne pršet po půlnoci. Doufám, že to bude stát za to, vypadá to, že pak bude dlouho nic

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 15. března 2022 21:41

brrr V Brně prší

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 15. března 2022 21:47

MP Meri kde se kupuje ta neonka? Byva i bezne v kvetinarstvich? Kvuli tobe ji potrebuju. 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 15. března 2022 22:52

moora Vyprodáno

Sweet Potato Nespěchá to úplně moc. Jetsliňuxes kouknout a vyfotit, bude to skvělý! Koupit si zvládnu dojet.

Dostala jsem tip dneska na Mírák, ale nakonec byly jen růžové a za petikilo

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 15. března 2022 22:53

Candance Haha  A nejsi z Prahy? (Pardon, asi mi uniklo)

Není to úplně běžné, ale občas se objeví.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 16. března 2022 09:27

MP Meri nejsem. Obcas se tam objevim ale malo

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 16. března 2022 10:29

Candance Já je občas vídám i v hobby marketech. V Brně by je mohli mít v Kvetinarstvi Galerie. 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 16. března 2022 11:04

MP Meri dekuju

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 17. března 2022 20:45

Taka mensia radost

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 17. března 2022 20:47

Janulik03 nadhera

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. března 2022 20:56

Janulik03 nadherna

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2022 20:57

Janulik03 Jen mensia? Vždyť je to obrovská nádhera!

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 17. března 2022 21:10

Candance moora notna no minuly rok nekvitla, tak fakt potesila. Je krasna a dakujem

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 17. března 2022 21:28

Janulik03 wow! Nádherná.

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 17. března 2022 22:56

Janulik03 to je krása, čtyři květy. Já jsem ráda za jeden a ještě ne kazdy rok. Od února je chodím kontrolovat. Zatím nic.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 18. března 2022 06:27

Tak Bettymam ju stale na jednom mieste v zimnej zahrade  v kute pri vchode, takze sa musi vysporiadat so zimou celkom, nema priame svetlo a teda hanba mi, ale nepamatam jedy naposledy som ju presadzala. Takze ma taky svoj svet a ja jej do neho moc nesiaham.

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 18. března 2022 09:07

Janulik03 jo klivie nemají rady přehnanou péči. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. března 2022 09:14

Janulik03 Ta Clívie, je nádherná!

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 18. března 2022 11:25

Janulik03 Krása!

Mně kvetly klívie loni venku (zdaleka ne tolik tedy), tak doufám, že to zopakujou.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 18. března 2022 15:19

Sweet Potato Mala si ich na slnku či v polotieni?