Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 28. března 2022 12:58

Pinot Noir U rodičů má meruňka hodně nalitý poupata (možná do konce týdne ještě vykvete) a přesně jsem jí říkala: ty seš blbá, ty se nikdy nepoučíš.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 28. března 2022 17:33

Vánoční kaktus letos zřejmě pojede až do Velikonoc.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 28. března 2022 17:42

Pár odstínů fialové.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 28. března 2022 17:42

Pár odstínů fialové.

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 28. března 2022 18:18

Sweet Potato copak je ta skalnička vlevo?

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 28. března 2022 18:51

Pinot Noir Saxifraga oppositifolia (nějaká alpská var.)

Mmch, skalničky u Faustova domu končí 31.3.!

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 29. března 2022 06:37

Sweet Potato kytky krasny a vanocni kaktus mi kvete tez, podruhe tuto zimu.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 29. března 2022 07:17

Ginger Sweet Potato u nás letos vánoční kaktus to samé. V září začal nasazovat květy a od té doby nepřetržitě kvete. Dva roky před tím při tom nic. Asi mu prospělo letnění. 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 29. března 2022 07:57

Sweet Potato fialový a modrý květy miluju, když jsem zakládala svoji zahradu, kupovala jsem všechno, co kvete modře 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 29. března 2022 07:59

Vánoční kaktusy vám tuším kvetou i za ty moje. Ani jeden pořád nic. Jsem doufala, že budou alespoň velikonoční a zatím to nevypadá.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 29. března 2022 10:02

continuity zkus je letos vyletnit. Já jsem přesvědčená, že to je u nás základ úspěchu. Nikdy před tím jsem to nedělala a taky nikdy před tím mi nekvetly tak dlouhou dobu v kuse.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 29. března 2022 10:34

letolet jsem je letnila předloni. Na podzim začaly dělat puky, ty po přenesení dovnitř uschly a už nevykvetly. 

Spíš to odpovedá tomu, že mně kytky rostou dobře, nepamatuji se, kdy jsem něco umořila, ale pořádně mi nekvete žádná. ( Mě teda celkem málo kvetou i muškáty .)

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 29. března 2022 11:15

U mě se chystá slavit Velikonoce žlutý vánoční kaktus (je to ještě mládě), červený a růžový se vyřádily jenom na Vánoce.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 29. března 2022 11:17

continuity A máš vánoční kaktus přímo za oknem? Jsou to v tomto směru strašně náročné potvory. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 29. března 2022 13:00

letolet taky jsem letnila, temer nezalevala a nechala jsem je venku az do rijna a kvetou bohate. 
continuity kaktusy jsem brala z terasy domu s poupaty tesne pred rozpukem a uschlo jen par poupat. Proc to tak bylo nevim. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 30. března 2022 00:01

Už mi ako slnko svieti v záhrade

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2022 20:22

milacka to je krasa!

U nas v praci uz kvete srdcovka....o dva mesice driv nez loni.

Skoda,ze se zas tak moc ochladi.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2022 20:23
Reakce na rasaNori:

Prosim vas, poznáte nekdo tohle a co s tim dal? Ta kytka vypada ze ten kvetinac za chvili opusti a sezere nas. My ji zdedili s domem

​ta je!Tu ti tedy zavidim.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2022 20:24

tolik krasnych kytek tu mate.Ach...

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 30. března 2022 20:58

Copak nam to rozkvetlo? A ma zase mrznout. Pokacet ji chudaka nechcem, ale je nam lito ze se to rok co rok opakuje. A hlavne uz ji ani nepresadime:(