Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 17:26

Karjaja mam v truhlikach jahody. Staleplodici i previsle. Z prevslych toho bylo malo, ty stale plodici jsou fajn. Kupovala jsem ruzne odrudy z Vranan a dostala neco od kolegyne 

Online Karja
Avatar
44450 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 17:32

Candance Dobře, tak já vezmu ty staleplodici

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 18:15

Sweet Potato tie truhliky su výborné. Som zvedava co tam nakoniec dáš. Vidim to na jahody previsle, rukolu, salat a do druheho bylinky?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 18:22

Janulik03 Bylinky mi rostou v záhonu, na ty mi ho přijde škoda. Možná řádek bazalky.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 18:39

Sweet Potato no take niečo som myslela, bylinky čo nie su mrazuvzdorne. A kam ich umiestnis?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 19:00

Janulik03 K domu vedle terasy.

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 19:28

Sweet Potato truhlíky jsou krásné. Těch je na saláty a bylinky škoda. Já tam vidím kytky.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 19:30

Sweet Potato tak už sa teším na foto keď sa rozhodneš

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 19:40

Pinot Noir Já si představovala, že nebudou zdaleka tak hluboké (široké?). Takhle úplně nevím, jak bych je kytkami osázela.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2022 19:43

Sweet Potato

Když jsou hluboké, tak kořenovou zeleninu!

Jestli dáš jahody, tak doporučuji i pro potěchu oka růžově kvetoucí, vypadají moc hezky. A sem tam řapíkatý celer...

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 19:55

Sweet Potato tři řady, dopředu něco nízkého převislého, zato trochu vyšší, dozadu nejvyšší, kvetoucí i nekvetoucí... Vygooglit nějakou inspiraci, no, moc se v těch letničkách neorientuju. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:00

Mha Ne hluboké dolů, ale hluboké dozadu.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:18

Sweet Potato

Ahá. Všechno je jinak...

Tak dozadu tu topolovku, co je prý škaredá do půl metru:)

Já mám ve vyšších truhlících mini rajčata různých barev a tvarů. A mezitím ještě čili papriky a berani rohy. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:32

Mha To je nápad, to ošklivé lupení budeme mít ve výši očí a květy málem v prvním patře.

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:43

Sweet Potato Co třeba lichořeřišnice? Barevná, nenáročná, sežratelná.

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:53

eM Lichořeřišnici jsme loni vyseli do truhlíku na balkoně. Vzešel nám celkem jeden list. Nějak se mi nechce věřit, že je nenáročná :)

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:57

DruI A nechodí vám ji spasat nejakej holub? Mně ty potvory lítavý loni ozobávaly muškáty, ale lichořeřišnice jim kupodivu nejela :)

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:59

DruI ja letos vyselanasi 3 balicky a mam jeden listek

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 21:00

eM  Jo, tu už mám nachystanou. Jen co trochu poporoste a oteplí se. Půjde do první řady.

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 21:03

eM k nám do desátého patra holuby moc nelítají. Holt se jí u nás nelíbilo :)

Candance Já loni postupně vysela dva. U toho prvního jsem předpokládala, že ji oddělal mráz.