Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49184 příspěvků moje polička 27. dubna 2022 21:29

Zarinya to jarní řecko je nádherný, nevěděla jsem, že tam může být takhle zeleno

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 27. dubna 2022 21:30

moora nádherné tulipány

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. dubna 2022 21:32

Zarinya no jestli v Recku tak venku OK! Se mas!!! Krasna je, moji ted narostl novej list!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. dubna 2022 21:34

viktorka_od splavu je tu pekne.

Ono i v lete se da vyjet za zeleni,hor je tu take dost a tam je jina teplota.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. dubna 2022 21:35

0zero7no hele zatim je to chlubeni cizim perim.Je takhle koupena tyden.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49184 příspěvků moje polička 27. dubna 2022 21:46

Zarinya snad se mi to jednou podaří

Offline notna
Avatar
9379 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 00:01

euridike Zásad ho i se skořápkou. Ať ti roste!

Snažím se o permakulturní zahradu. A v tomto systému se normálně pěstují stromy ze semene/pecky. Mám takto jednu švestku, ta už plodí. A jednu asi trnku, ta je ještě mladá, ale má se taky k světu.

Offline notna
Avatar
9379 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 00:03

Pinot Noir Jsou fantastické!

moora Krásně tulipány. 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 07:44
Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 08:31

baltik děkuju, zrovna jsme si s mužem říkali, že ten vyklápěcí stolek by nebyl marný. Ale připadá mi dost taková "fórová", hrozně tenké nohy, zrovna tahle mi připadá, že se viklá už na fotce.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 08:43

Pinot Noir tie korunkovky su krasne. Ja mam iba jednu, bielu a asi ich potrebujem ovela viac. 

moora tulipany krasne, u nas este len zacinaju

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 12:07
Reakce na notna:

euridike Zásad ho i se skořápkou. Ať ti roste!

Snažím se o permakulturní zahradu. A v tomto systému se normálně pěstují stromy ze semene/pecky. Mám takto jednu švestku, ta už plodí. A jednu asi trnku, ta je ještě mladá, ale má se taky k světu.

​To zní skvěle...

Sázet budu večer, už se na to těším... 

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:06

Můžu už nechat venku truhlíky s letničkama? Lobelka, petunie apod?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:13

Už začíná rozkvetat.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:15

olte

Já už jsem dala ven i salátky, tak snad jo. Otužovala jsi je? 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:20

Nakup divnych tulipanu ve sleve na podzim

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:21

baltik

Jsou krásné. Nevíš jak se jmenují? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:23

olteJaká nadmořská výška jsi? Truhlíky na okně jsou ok si myslím, horší teda sazenice v záhoně, přece jenom přízemní mrazíky. 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:36

Mha mam pocit ze neco jako zmrzlinovy pohar - ice cream cup? Jdu to pohledat

Edit: tak ice cream to neni, ten je jeste divnejsi, hledam dal

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2022 21:41

baltik

To nebude ono, myslím. Ice Cream jsou barevné a nahoře z toho vyhřezává bílý střed.