Jos ty páni, to je taká nádhera ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Muz mi pripravil zahon. Celou dobu mluvim o tom, ze tam pujdou kere a kytka. On mi tam zasadil rajcata, co jsem koupila a planovala na ne jeste dokoupit jeden obrovsky truhlik.
Candance tak je ještě přesaď.
Kvíz letničky
Nemám se v tomto směru čím chlubit
.
Hanka H akorát laskavec jsem netrefila ten správný ![]()
A sluncovku bych loni ještě nevěděla, ale letos jsem ji zasela, tak jsem zase chytřejší!
Druhy rok improvizovane skalky z kamenu, co zbyly na pozemku



Hanka H Hezký kvíz. Nepoznala jsem sluncovku anetykavku.
Jos paráda. Skalky jsou
a ten hořec!
Bylo mi jasné, že kvíz bude pro zdejší zahradnice (máte můj obdiv - všechny zahrady jsou naprosto úžasné
- a závidím vám je - v tom dobrém slova smyslu!) brnkačka.
Pinot Noir nemuzu, by se urazil... Ja je obsazim, aby nebyly videt.
Jos Skalky jsou nej. ![]()
Vistárie už kvete a taky orlíčky, šeřík, rododendrony (ale ty už bez fotek)

brrr ta teda je ![]()
Jupí! Poznala jsem je!![]()
A teď oznámení. Už mám na paprikach msice.
Nedivejte se, jestli je taky nechcete.
Janulik03 To vykvetla najednou, asi během dvou dnů.
Ehm, když to tu Mha tak pěkně začla, s růžemi jsem začátečník (od loňska). Co na m..ce?
brrr Chemii. Je to blbý, ale účinný. Stříkat a zase stříkat.
Počasí přeje subtropickým rostlinám.

Tak máme lavičku, tu z Tchiba. Je krásná, nečekala jsem, že to bude tak krásné dřevo. Teď ještě aby vyrostly ty keře, co má za zády, ať to nejsme jak na výstavce pro celé sídliště. Jednou to bude "lavička ukrytá pod keři" ![]()


Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

