Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 11. května 2022 15:56

Pinot Noir Taky hlásím první pivoňku.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 11. května 2022 18:53

Sweet Potato no to teda , já jsem dost posera v tomhle,my máme teda za plotem rybník a tam řvou taky .

ony Teda naše žáby už stichly, mají hotovo,loni to tu kvakalo víc řekla bych.ale zase ochránci by ze ke měli radosti,teda s těch žab 

Online continuity
Avatar
42701 příspěvků moje polička 11. května 2022 19:49

Vy už máte pivoňky? U nás na predzahradce budou minimálně týden ještě potřebovat. 

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 11. května 2022 19:55

Sweet Potato my žáby z našeho jezírka nosíme do blízké tůně právě kvůli sousedům :(

Ginger to je nádhera

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 11. května 2022 20:55

tady taky jsou slyšet žáby, ale mně se skřehotání líbí

Online continuity
Avatar
42701 příspěvků moje polička 11. května 2022 20:57

SunEclipse já to výslovně miluji, mě to připomíná léto. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 11. května 2022 21:15

Zlatý žáby, my posloucháme už čtvrtý večer Rammstein, a to má  být oficiální koncert až v neděli.

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 11. května 2022 21:17

Pinot Noir Obávám se, že kvůli tomu tě tu nikdo nepolituje.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 11. května 2022 21:21

Sweet Potato ty jo, ale k politování to je. Je to včetně efektů, takže dnes několik explozí, před desátou vždycky skončili, ale děti teda usínají už čtvrtý večer o dost hůř. Doufám, že je to výjimka a ostatní kapely se tu nehodlají roztahovat vždycky celý týden.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 11. května 2022 21:55

Sweet Potato lewisie miluju, tak jsem si musela koupit aspoň na okno, třeba se jí bude dařit (když má takový dozor:-)

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:08

viktorka_od splavu Určitě!

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:26

SunEclipse ono dost záleží , jaká žába kvaka, kolík jich jen a jak jsou daleko.kdyz jsme bydleli na sídlišti,byly mokřiny taj 100 metrů , žab asi hodně.bylo to moc příjemný.Ted jsou v našem jezírku tri metry od baráku, letos ropuchy zelené asi 8 kusů a je to příjemný a nebudí mě. předloni skokan hnedy nebo zelený, ropucha a to byl teda pěkný kravál . Ale zase rybník máme na druhé straně a odtud neslyším nic. 

Online continuity
Avatar
42701 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:27

viktorka_od splavu lewisie mám v květináčích už léta a prosperuji parádně. Dokonce dávají tu JZ stranu, tam je jinak vedro i na muškáty. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:29

Pinot Noir ja te polituju

a cekam, kdy vypuknou letni koncerty u nas v ledarnach

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:34

continuity tak vedrosucho se jí bude líbit určitě, otázka co s ní na zimu, ale to zatim nebudu řešit:-)

Online continuity
Avatar
42701 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:35

viktorka_od splavu zima taky za oknem v pohodě, pokud nebudou nějaké ukrutně mrazy. Teď je sice mám v zimní zahradě, ale nebylo to tak vždy. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 11. května 2022 22:54

moora zrovna jsem googlila, jestli se někde nepíše, proč vlastně hrají každý den, a narazila právě na ty Ledárny a nadměrný hluk. Neznala jsem to. Soucítím. Koncerty jsou fajn, ale myslím, že víkendy by stačily. 

Online continuity
Avatar
42701 příspěvků moje polička 11. května 2022 23:02

Pinot Noirja te polituji. On ten hluk nevadí sem tam, je to i příjemné. Ale prakticky v tom žít bych opravdu nechtěla. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 12. května 2022 07:04

Kvitne orgován a zacinaju rododendrony pomaličky.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2022 11:04

Skoda, ze je po par dnech po vsem