Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 10:25

barbucha  Jo, to máme stejný. Pro mě je to symbol dušiček, úplně mi dělalo problém se od toho oprostit. Ale bonsaje tomu dost pomohly! :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 10:31

Garfie 

Ty bonsaje jsou fakt dobrý, to už je něco jinýho!

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 10:36

Garfie ty jsou parádní!

Já je mám spojené s podzimem, žádná hřbitovní kytka! Ještě teď je nám na balkoně. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 10:43

Garfie Hlavně v nich furt vidím ty umělé, co se dávají na věnce.

Ty střapaté jehlovité jsou ale úžasné. Bonsaje nějak nemám ráda.

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 10:47

Sweet Potato Já taky nemám ráda bonsaje! Nebo spíš neměla jsem. Ale tady jsou některé moc hezké a naučila jsem se je vnímat jako umění. Získala jsem takový odstup, jako když se koukáš v galerii na obraz a líbí se ti, ale zároveň by sis ho nepořídila domů. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 11:10

Garfie Mně se na pohled vždycky líbily, kvetoucí ne, ale ty rozsochaté borovice na skále a tak, ale pak mi začalo vadit, jak se ty rostliny musí zmučánkovat.

Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 11:53

Sweet Potato Jo, to mi na bonsajích vadí trochu taky, moc je nemusím. Chryzantény mám ráda, když tvoří ty koule v květináčích.

Offline Mrs.Robinson
Avatar
591 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 18:42

Sweet Potato Chodím se dívat na bonsaje zde. Moc se mi líbí výběr rostlin a i to jak to celé působí přirozeně. Aspoň mému laickému oku, znala jsem jen ty klasické (zmučánkované)

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 22:37

Pro letošek poslední ze zahrady, dnes dopoledne, než to spálí mráz.

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 11:43

berush Ta je!

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 13:25

berush krásná

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 13:36

berush Krásná. 
Všechno honem ostříhat do vázy mne bohužel nenapadlo

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 13:39

berush Nádherná je!

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 21:13

barbucha Na ten vánoční kaktus je jediná možnost ... kupovat nenapučený. Jinak jsou to skoro vždycky vyhozený prachy. Další podobnej tahák je ofouknutá vánoční hvězda. Už jsem na tyhle triky obchodníků úplně vysazená a planeta pláče.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 15:40

A to víte, že v Obi vyprodávají cibule, že jo?!

Moc doufám, že se ještě oteplí. V tomhle počasí by se mi blbě sázelo.

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 23:05

Procházka u nás v parku...

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 00:03

Garfie to je paráda! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 00:08

Poslední pohled na můj nejdžunglovatější kout zahrady. Fotka z minulého týdne, dnes už je to všechno hnědo-smutné.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 09:47

Sweet Potato Taky mám v plánu ještě sázet cibuloviny, udělala jsem ve slevach nákup asi za 700. Tak snad to na jaře vyleze

Offline Marbuša
Avatar
1408 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 09:52

Pinot Noir Krása! Jak dlouho trvá, než se podaří takhle bohatý zarostlý záhon? Sázela jsi vše najednou nebo to přibývalo postupně?