Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 10. března 2023 12:50

U nás na zahradě zatím jen fialová a žlutá.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 10. března 2023 13:57

Pinot Noir U nás ještě bílá.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. března 2023 13:58

Garfie Nádhera.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 10. března 2023 14:09

Sweet Potato bílé jsem určitě sázela taky, ale nejsou

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 10. března 2023 14:31

A teď nově už i červená.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 10. března 2023 17:03

Koupila jsem si hlizu bylinné pivoňky. Nevím, co teď s ní? Chci ji na chalupu, ale dostanu se tam až koncem března. Mám ji zasadit do květináče a dát na balkon? Mám pár druhů hezkých pivoněk, ale vždycky šly rovnou ze země do země. Ty koupený jsem měla podle rady v chladu do výsadby (cca 14-20dnů) v původním obalu a kromě jedné, která živoří a nekvete, všechny chcíply. 

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 11. března 2023 17:20

dostala jsem tulipány starám se o ně podle rad tady vyčtených 

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 11. března 2023 17:25

a ještě mi kvete zamio,jsem fakt ,, kozlík šikula,,

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 12. března 2023 15:17

Vlm Parádní.

My máme druhé Vánoce. 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 12. března 2023 16:32
Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 13. března 2023 05:39

Vlm Ty jsou! 

V sousedství:

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 13. března 2023 06:07

Sweet Potato taky mi kvete vanocni kaktus a druhy exemplar se chysta.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 13. března 2023 06:09

Garfie japonske kytky si moc uzivam. Je to krasa, kdyz rozkvetou i chodniky a obrubniky.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 13. března 2023 08:23

Garfie dik,ale tohle je paráda, já se ,,lekla,, jak už to kvete, stejně jako u magnólie a potom si uvědomím, že Japonsko 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 13. března 2023 08:39

Vlm A ty mangolie, představ si, jsou tady hlavně bílé, růžovou (nebo spíš temně fialovou) jsem tady viděla zatím jen jednu! Přijde mi, že u nás bývají hlavně růžové, že jo? 

Offline continuity
Avatar
42644 příspěvků moje polička 13. března 2023 08:54

Garfie asi máš pravdu, já potkávám hlavně růžové. 

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 13. března 2023 09:31

Garfie já ji kupovala teprve loni, růžovou, sousedí,dcera i co vidím v zahradách tak růžové, kupovala jsem tchýni bílou,a překvapilo mě že existuje a kamarádka má žlutou.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 13. března 2023 09:54

Vlm Žlutou? To jsem asi ještě nikdy neviděla, to musí být paráda! Já mám růžovou a moje ségra má dvě, jednu růžovou a druhou takovou temně fialovou, ta je nádherná. Ovšem kupovaly jsme je společně a zatímco moje má ob rok jeden květ, její je ovalená, k zlosti. A kamarádka má bílou, ale takovou tu střapatou, stella myslím? 

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 13. března 2023 10:27

Garfie jj žlutou, viděla jsem ji. i v zahradnictví.ja mám obavy že moje bude mít taky jeden květ , má pupeny na koncích větviček ale jenom jeden je velký,tak uvidíme.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 13. března 2023 10:28

Garfie Tu střapatou Stellu jsem sadila před 2 roky, třeba se jednou dočkám květu.