Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 06. března 2023 14:39

černá káva A říkáš, že ti prosperují? Snad budou i mně.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 06. března 2023 14:43

Sweet Potato Prosperují, dokonce jsem, ty nejstarší, i dělila.  Jen už jich nemůžu mit vic, protože zas tolik mista nemam a mam jiné kytky ráda.

Ja bych ti je i nafotila, ale neumím sem dávat obrázky, leda ze jsi na WhatsAppu.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. března 2023 14:59

Sweet Potato moc pekne jsi nakoupila.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. března 2023 16:30

Sweet Potato Díky, vyzkouším polostín. Nákup je teda krásný velmi a ceny jsou hrozný všude. Díky.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 07. března 2023 05:08

Sweet Potato To je nádhera!

A mojí japonské čemeřici se daří! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 07. března 2023 13:53

Tak já já napokraji smrti mrazem utrácím v Ctěnicích a v místním květinářství na mne čekala za necelé tři stovky tahle kráska, pěkně vzrostlá, var. TUTU.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 08. března 2023 11:51

Jeden pozdní hvězdník.

Offline katrin
Avatar
138 příspěvků moje polička 08. března 2023 15:28

Sweet Potato je nádherný. Mám dva červené a nekvetly už několik let. Vloni jsem si dala fakt záležet na správném přezimování, nezalevala jsem od září, dala je do chladna  a stejně nekvetou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 08. března 2023 15:32

katrin Kdo ví, nejspíš si tu budu za rok stěžovat na totéž.

Offline katrin
Avatar
138 příspěvků moje polička 08. března 2023 15:34

Snad ne! Ja doufám, že moje se polepší.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 08. března 2023 16:12

katrin Pro mne asi bude nejtěžší najít tu správnou odpočívací teplotu (prý 12-16), ani moc ani málo.

Offline katrin
Avatar
138 příspěvků moje polička 08. března 2023 19:02

Sweet Potato já myslela že teplota má být max okolo 10...já jsem je přezimovala na domovní chodbě, ale netuším, kolik tam přes zimu vlastně bylo, určitě je tam teplota hodně závislá na teplotě venkovní. teď mě napadá, že bych příští rok mohla zkusit přezimování ve sklepě, tam bude teplota stálejší, je tam tma, což ale nevadí. Ale zas ta teplota tam bude určitě pod 10, určitě ne 12 -16. No je to oříšek.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 08. března 2023 19:37

katrin Mají se chladit od začátku září, dva, radši tři měsíce, to by sklep ještě možná nemusel být tak studený? Já mám teda problém opačný, ve sklepě máme moc teplo.

Offline katrin
Avatar
138 příspěvků moje polička 08. března 2023 20:29

Sweet Potato já jsem přestala uplne zalevat někdy během toho září a přesunula na tu chodbu, ale to tam ještě moc chladno nebylo. Asi fakt zkusím ten sklep letos. A přestanu zalévat začátkem září.

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 09. března 2023 18:50

Prosím, co je tohle za rostliny? Jestli je něco vidět.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. března 2023 19:14

Tak Betty hlohyně

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 09. března 2023 21:58

moora děkuji 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 10. března 2023 04:42

U sousedů kvete magnolie a ve škola sakura (a je nádherná, moc se mi líbí, jak je tam vidět i to listí...takový až naivní to je). 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 10. března 2023 10:17

Garfie biela magnolia a sakury su nádherné vždy 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 10. března 2023 12:49

Sweet Potato hvězdník ti ladí s čemeřicí

Garfie krása!