Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 13. března 2023 10:33

Sněženky a bledule u rodičů.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 13. března 2023 10:53

Pinot Noir nádhera 

Garfie tie kvety uplne pozdvihnu náladu 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 13. března 2023 10:55

Pinot Noir nádhera 

Garfie tie kvety uplne pozdvihnu náladu 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 13. března 2023 10:56

nieco sa chystá

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 13. března 2023 11:03

Pinot Noir

Janulik03 To bude krása!

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 13. března 2023 11:03

Sweet Potato Neboj, ona si dá trochu na čas a pak tě ohromí! :-)

Pinot Noir To je nádhera! Sněženky a bledule tady asi vůbec nemají. :-(

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 13. března 2023 11:50

Pinot Noir to je nádhera!

bledule nemám, to musím napravit. ale jedou mi konvalinky.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 13. března 2023 11:57

Garfie a objednala jsem si ty pavoučí lilie, co jsi vloni dávala do japonského vlákna. tak jsem zvědavá, jaký budou. píšou, že se zimním krytem mrazuvzorné, ale radši je dám do květináče a na zimu sklidím.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 13. března 2023 11:57

moora bledule jsem sázela už dvakrát a nic neroste.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 13. března 2023 12:20

moora  Dej vědět, letos se chystám vyrazit na nějaké proslulé místo, kde je jich hrozně moc, je to trochu z ruky, tak bych chtěla na víkend.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 13. března 2023 18:32

Na velikosti prý nezáleží, ale... krokus z Lucon Bulbs a z OBI.

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 13. března 2023 20:00

Sweet Potato Ale za cenu od Lukonu jich máš z Obi určitě víc a když je nasadíš blízko u sebe...

Taky mám od Lukon bulbs spoustu kytek a jediné, co mi loni nevyrostlo, bylo několik jiřin, protože je sežrali slimáci. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 13. března 2023 20:17

Sweet Potato já mám tedy některé obří i z OBI.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 13. března 2023 21:53

brrr Tak to rozhodně. Na podzim vítězí skrblík ve mně, hlavně když obcházím, co doprodávají, teď ovšem kvalita.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 14. března 2023 11:51

I do lesa už dorazilo jaro

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 14. března 2023 19:31

andulka01 Nádhera, tohle by mi vylepšilo den. Jen mi vrtá hlavou, tohle opravdu roste v českém lese, nebo tam někdo odnesl loňské květináčky?

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 14. března 2023 20:06

4n4 třeba lesy v Jeseníkách jsou plné narcisů.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 14. března 2023 20:40

4n4 tak samozřejmě, tady jsou to cibulovinky z loňských jar. Prvosenky asi polodivoké, ty nejsou má práce. A jo, hned ta zahrada vypadá optimističtěji. A vypadá to, že mi přežila rebarbora!

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 15. března 2023 07:48

Pinot Noir Páni, to bych chtěla někdy vidět V Krkonoších se dají potkat prvosenky, spousta bledulí, v Polabí vím o lesích se sněženkami, ale narcisy jsem ještě neviděla. 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 15. března 2023 08:33

Predzahradka je plná snezienok a krokuskov , hned je to krajšie ráno vstať.