Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 15. března 2023 08:35

Janulik03 To je krásy!!!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. března 2023 08:42

Janulik03 to je krasa! Ja mam snezenek par, ale pocitam, se rozrostou. Zato modrence muzu prehazovat lopatou (a obcas prehazuju, takze kvete i les za plotem). Akorat ty modrence jsou 14 dni parady a pak nekolik mesicu bordelu...

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. března 2023 08:45

moora jo, ty modřence mi taky pijí krev. Každý rok vyhazují celé lopaty cibulí, ale je jich stejně čím dál víc.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 15. března 2023 08:47

moora Naprosto souhlasím. Jsou horší nez kopřivy. Z tech je výborný špenát, ale z modřence nic neuvaříš

Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 15. března 2023 11:57

Když jsem jela do Obi jen pro substrát, proč jsem tam zase nechala 1550?

Online eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:08

Sweet Potato Jela jsi domu s náklaďákem plným hlíny? ;)

A co sis vybrala, kytky ven? Nebo pokojovky?

Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:19

eM Vlastně skoro nic, to je na tom nejhorší!
Ale mají 2 za 1 na primule, macešky, pryskyřníky...

Pár semínek řeřichy a tak, na klíčení.

Pár hlíz minimečíků - ty neznám a dost mne zaujaly, vlastně mi vadí, že jsou normální tak obří a pak se lámou větrem.

A padl mi do oka nějaký oranžový zelenec (pokojovka).

A sprchová hadice se samozřejmě nepočítá!

Edit: Mají krásná ostrosperma, ale co s nimi, takhle brzo. Snad budou i později.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:30

Sweet Potato musím jet do OBI pro nopovku. To abych si těch 360 Kč odpočítala do kapsy a karty radši nechala doma, co?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:35

Sweet Potato Ty pryskyřníky taky neumím pěstovat a za pultem tomu lidi říkají plnokvětá růžičkaNo a tím oranžovým zelencem se prosím pochlub.

Online eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:42

Sweet Potato Tak ať ti to pekne roste, na minimečíky jsem zvědavá.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:42

Pinot Noir rozhodně. mě včerejší nákup hlíny a květináče stál 3200 káčé...

Online eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:44

moora Hmmm, já potřebuju jen semínka rajčat, jestli raději do toho zahradnictví někoho nepošlu... :)

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:47

moora hrozně podražili

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:49

Pinot Noir jako jo, no! jestli by ty nákupy v zahradnictví neměla vláda zastropovat?

Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:54

Kan Později vyfotím, je to chlorophytum green orange.

Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 15. března 2023 14:10

Kan 

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 15. března 2023 14:26

Janulik03 to je nádhera!
Hned je to všechno takový lepší, viď? Ráno jsem měla jednání na lodi na Vltavě, azuro, slunce, labutě... vlilo mi to dost optimismu do žil.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. března 2023 15:34

Sweet Potato Krásná! Díky.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 15. března 2023 18:06

Sweet Potato oooo krasa vesmírna. 

Vravite ze zahradnictva tak strašne podrazili? Tak to aby som niekoho poslala pre hlinu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. března 2023 19:11

Než přišla odpolední chumelenice, vypadalo to už vážně na jaro.