Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 08:37

U nás už barvy taky přibývají. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 08:41

Nádherná paleta barev. Hyacinty už mám taky venku, dělají velkou radost včelkám a mně taky, protože je to odpis z obchodu.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 09:31

Pinot Noir ten zahon se mi libi, jak rozbiji tu plochu travniku. Bude to super. A mas spoustu novyho mista k sazeni

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 09:56

Pinot Noir je mi to jasné, my máme veľký pozemok, na ktorom vyniknú aj ihličnany.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 09:57

Pinot Noir u vás je to už ako v rozprávkove, krásne farby, milujem jar a jej farebnosť.

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 11:20

Pinot Noir dobre si urobila

Offline Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 16:59

Pinot Noir Ten zvlněný záhon bude nádherný!

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 17:54

Můžete mi doporučit nějaké závěsné truhlíky na balkon?

Offline Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 19:01

tv Dobré truhlíky má Plastia, ale jestli i závěsné, nevím. 

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 23:56

Pinot Noir  To je krása!

Já včera chodila po okolí, zákula japonská je opravdu japonská, roste tu všude! 

Azalky taky

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. dubna 2023 10:27

Garfie ja uz chci taky takovy kvetouci jaro. Tady furt prsi a hlavne je lezavo

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 14. dubna 2023 10:28

moora S radostí bych vám trochu poslala!  Tady je fakt nádherně, krásné období. Dcera už dokonce začíná být vzpruzlá, že ještě nemůže nosit letní uniformu, prý má propocenou košili ještě než dojde do školy! 

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 14. dubna 2023 21:59

Garfie to je taková nádhera! My jsme tu těžce za agrotermíny, na chalupě (na jihu, ale k mé hrůze 500mnm)  dneska zase sněžilo

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 06:49

Nemozem konkurovať Japonsku, ale uz aspon trochu farby aj u nas. A prestalo pršať. Dúfam. 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2023 11:56

Tohle jsem právě objevila na našem kapesním trávníku.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 14:24

Jimik To je asi smrčok jedlý? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 14:28

Jimik Dobrou chuť!

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2023 18:20

Tak z kulinářských radovánek nic nebylo, junior mi to v nadšení z nového nálezu přeběhl

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 22:54

Janulik03 Krásný to máš! 

Jimik Když jsem zakládala novou předzahrádku, vyrostlo jich tam první rok asi deset! Ale pak už nikdy. :-( 

A já z dnešní procházky, zapomenutá ulička ve městě, byla jsem v lehkém jarním šoku!

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 22:57

A nádherná hortenzie v našem místním hobbymarketu. Mají tam tolik druhů a barev, že bych nevěděla kterou! Naštěstí se mi nikam nevleze....