Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 18. dubna 2023 20:07

moora no dik, tiež verím. Mam este jednu ako krík, ta nebude robiť problem pri tom plote. 

Online Garfie
Avatar
28412 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 06:47

Já dnes zase zabloudila do mého oblíbeného květinářsví a utratila závrantných 200 korun za kytky, jeden květináč za dvacku! Potřebovala bych tu zahrádku a ne plivátko!

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 16:44

Někdo mi žere mé nejmilejší narcisy.

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 17:29

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 17:33

brrr to je zahon! Tulipanu ma bejt hodne, to je nejhezci

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 17:43

moora za těmi fialovými ještě rozkvete houf obyčejných červených. Kde se tam vzaly, už dávno nikdo neví. Jenom moje pekelně drahé zašlapali psi do země, takže květy jsou takové boračky.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 17:55

Zdravime Pinot Noir 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 19:13

Sweet Potato to su najkrajšie narcisy

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 19:14

moora neprovokujte s tymi pitkami nemozem to nikam dať, kocky by to mali ako jedalensky stol a pritom je to také krásne. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 19:21

Janulik03 Toho se taky bojím. Uvažuju o nějakém závěsném, ale to nebude moc praktické.

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 19:24

brrr Nádhera.

Tulipánů není nikdy dost. Jen nevím, co tam, až odkvetou.

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 22:04

moora krásné pitko,  kdes nakupovali?

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 19. dubna 2023 23:15

Sweet Potato já mám narcisy taky takhle ohlodaný!

brrr to je krása!

moora jé, to je mi nějaké povědomé.

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 00:19

Tak Betty pítko je z OBI. Mají, myslím, i kulaté.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 07:56

Sweet Potato něco mi je taky okousalo a to ani nebyly rozkvetlý

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:03

Sweet Potato Pinot Noir andulka01 Také mám okousané narcisy. Jsem přesvědčená, že jsou to slimáci. I jsem jich několik našla přímo v květu. Myslím, že se prokoušou do pupenu květu ještě když je nízko u země a pak tam vegetí a žerou. Prostě ďáblovo stvoření, no.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:05

brrr Je to moc pěkné. Líbí se mi, když je těch rostlin víc.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:06

Victoria takže i když jsem je na záhonu neviděla, tak oni jsou už zalezlý v květu? No tyjo. Teď tam jedu, bude teplo, tak asi konečně uvidím jakou ta zahrada má slimáčí situaci.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:09

andulka01 Obávám se, že to tak je. A že nebyli vidět mě nepřekvapuje, jsou to ti malí, hodně malí, jsou hodně do hněda. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:19

Victoria mne kompletne spasli kvety huseniku, ten letos vubec nepokvete. A baptisii ukousli spicky, jen je vystrcila z hliny. To me rozcililo moc.

myslim se na tom kousku zahonu vylihla nejaka snuska, bylo to moc strasny, lupina obalena, ten husenik, hvozdiky...