Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 22:59

Garfie to je jak z pohádky, nádhera.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 16. dubna 2023 23:21

Garfie ta hortenzie je uplne nej

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2023 23:51

Garfie Já právě nic nezakládala, zahrádka (nějakých cca 20 cm substrátu na střeše podzemních garáží) vydala toto překvapení až po třech letech provozu. Pokud nic dalšího nevyroste, jsem v průšvihu, protože juniorovi jsem, pod tíhou situace, kdy skoro plakal, že je houbička pryč a že se mu moc líbila, řekla, že vyroste další.

Zapomenutá ulička je boží. Takovou bych taky ráda našla.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 03:34

Garfie aaa to je nádherná ulička. Taka rozprávková. 

A tá hortenzia

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 08:57

Garfie Hortenzie je nádherná. Ale ta ulička je nejvíc!

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 08:59

Já včera definitivně vyhlásila konec zimy a vynesla ven pana Pačinka.

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 09:00

Dobrá zpráva nejen pro zahradníky.

Online Garfie
Avatar
28412 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 09:45

Sweet Potato Našla jsem přímo u ní dokonce dům k pronájmu!  (asi za dvojnásobek našeho současného nájmu, haha)

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 10:15

Sweet Potato jo, ten dest ted byl uplne uzasny, presne vcas a dlouho trvajici

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 10:20

Sweet Potato baltik mně to taky báječně vyšlo. Přišel mi před časem balík, v něm 30 rostlin, a když jsem je dosázela, asi za čtvrt hodiny přišel dlouhodobý déšť. Potom se mi poštěstilo stejným způsobem s ovocnými stromy a těsně před tím posledním dlouhým deštěm jsem stihla zasít semínka rostlin, které se nepředpěstovávají. Teď ještě abych měla štěstí s růstem toho všeho.

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 10:23

Pinot Noir Co jsi sila? Hledám inspiraci.

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 10:35

Sweet Potato hlavně mezi plot a chodník, ať tam neroste moc plevele - černuchu, hrachor, měsíček, chrpu.

A na zahradě hledíky (od moora ), nízké slunečnice a zbytek už jsem zapomněla.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 11:11

Pinot Noir hlediky!!! Dik za pripomenuti, jdu pohledat ty kudrnaty

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 11:50

moora smíchala jsem svoje, tvoje a čórnutý sousedům přes plot a snad něco vyroste! Nemám s tím zkušenost, ty loňské jsem si předpěstovala, ale na to už nemám nervy.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 17. dubna 2023 11:58

Přišly mi hlízy kytek na zahradu na jih, jsem celkem ráda za to určité zpoždění, doteď tam byla fakt zima. O Velikonocích jsme ryli a trochu seli luční kytky jako obrubu plotu zvenčí (abych před odjezdem zjistila, že těsně okolo plotu je zvyklá běhat při venčení lovecká fena a to 3 x denně, díry v čerstvém záhonku jako blázen). A taky mám pocit, že jsem podcenila velkost záhonu a ještě mě to bude stát dost peněz :-)
A přišly růže, moc se na ně těším. Sazeničky rajčat, hvozdíků a slunečnic se mají taky dost k světu. Tak teď jen aby to přežilo mé sázení a "péči" - to je hrozná zodpovědnost, toto.

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 18. dubna 2023 14:25

andulka01 Držím palce a těším se na fotodokumentaci!

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 18. dubna 2023 14:55

andulka01 to půjde. Taky se těším, že uvidíme fotky.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 18. dubna 2023 16:29

Sweet Potato Pinot Noir Děkuji, budem se snažit :-) Dneska další nákup semínek a blbostí. 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 18. dubna 2023 19:00

andulka01tesim sa na fotky. 

Ja som dnes vykopala strom. Asi stvorrocny ozdobnu mandlon. Bola hodne blizko plota a tak som ju dala dcére k domu. Je úplne nadšená a ja len dufam, ze chudak strom to vydrží a bhde prosperovať.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. dubna 2023 19:56

Janulik03 drzim mandloni palce! Ctyrleta hy to mohla dat, to je jeste prcek