Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 20:26

RoSa Jo, tam už jsem to taky študovala. Uvidíme, co zítra vytáhnu. Třeba bude tu cibuli zespoda držet nějakej vzteklej myš!

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 21:04

Sweet Potato na vzteklý myše bacha, ať zas neskončíš s poňafnutým prstem , jako minule!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:07

Tomu říkám rychlost, v neděli jsem na výletě našla lusky vistárie a pár strčila do kapsy a až v úterý jsem se dostala k tomu, abych seřízla pouzdro a namočila do vlažné vody. A dnes ráno toto.

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:11

Kan ty lusky vypadaj zajímavě, takový sametový... gratuluju k výsledku!

a myslela jsem, že vistárie se roubuje, ne?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:20

RoSa Vůbec netuším, už jsem se teda ptala odborníka a prý nemám čekat kvěy dříve jak za pět let,  rostlině to ze semene trvá déle a květy jsou menší jak u řízků z matky. Já se teda na tom hlavně učím, protože při rozříznutí pouzdra jsem vzala i kousek Endosperma. Spoléhám na sílu přírody a přirozenou stratifikaci. Díky.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:31

Slimáci mi ožraly macešky, tulipány i narcisy.

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 14:20

Takhle vypadá po zimě naše terasa. To bílé je světle šedý kamenný koberec, zelené mech

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 14:28

Zkontrolovala jsem ožrané narcisy. Tam, kde jsem včera nasypala granule, je oslizlo. Takže viník je asi jasný.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 15:30

Ani nechcem myslieť na tie čo sa nemôže ich meno vysloviť aj ked nemam ozrane kvety. 

A pre potechu oka. UŽ JE TO TU ZAS

Q

Q

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 16:43

Janulik03 ta magnolie

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 17:08

Janulik03 biloruzova je nejkrasnejsi magnolie

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 10:14

Jezirkova sezona zahajena

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 10:17

moora  Ty jsi ho někde zimovala?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 10:18

Sweet Potato kytky byly doma

Offline Monulinecenka
Avatar
409 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 17:41

Prosím vás, co je tohle za kytku a co s ní? Uloupila jsem malinkou větvičku v práci, dala zakořenit a po necelém roce mám tohle. V práci to tak vyrostlé není ale roste to hezky nahoru. A nikdo taky už neví, co to je za kytku. Mě to strašně vyrostlo a zhoustlo. Doteď jsem u toho měla takovou konstrukci že špejlí, ale přesazovala jsem a koukám, že to vůbec nedrží nahoře samo. Mám tam dát zase nějakou konstrukci? Nebo to prostříhat? Rozesadit? Díky.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 20:09

Monulinecenka vypadá to jako rymovnik.

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 20:22

Vilemina Monulinecenka rýmovník je chlupatý, spíš kalanchoe?

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 20:44

Monulinecenka Řekla bych kalanchoe.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 20:47

Hodně divnej modřenec.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 22. dubna 2023 20:51

Monulinecenkatiez myslim ze to bude kalanchoe. A nekvitlo to niekedy?