Sweet Potato to je nějaká variace? vypadá to jak plíseň...
Kytičky aneb zelené prsty...
RoSa Nene, to je modřenec Armeniacum blue spike, mám ho taky a teprve to rozjede. Z hlíny už roste „hrozen" s tenkýma lístečkama okolo. Zítra vyfotím.
Biela magnolia stellata a armenske modrence


Kan Dávají si na čas a jsou fakt zvláštní. Když se začnou objevovat ty špičky, vypadá to jak fialové smrže.
Janulik03 ![]()
Mně ta stellata omrzla.
Garfie Wow.
Garfie tyjo, ta je obri
Sweet Potato moora Ani jsem netušila, že může takhle vyrůst!
Ty tulipány, nemůžu se vynadívat. Sousedi si musí být definitivně jisti, že jsem blázen, jak pořád okouním v záhonech. ![]()




Pinot Noir Dcera už včera vážně prohlásila, že to jiným kytkám musí být líto!
Tak jedna úplně odjinud. Rebutia.

prej tu lupinu je nejlepší zasejt... máte s tim zkušenost?
RoSa Ano, ale předpěstovala jsem je.
Sweet Potato dcera má pravdu! Mně je těch ostatních taky líto, snažím se obdiv věnovat všem stejně, ale ty tulipány si prostě teď kradou skoro všechnu pozornost. Tak pokus o nápravu:




RoSa taky doporučuji předpěstovat, slimáci ji milují, tak ať má vůbec šanci.
Sweet Potato ooo to je škoda, ale tebe kvitla o niečo skôr.
Garfie ty páni. Tak tá je obrovská. My mame zasadenu levandulu na hrobe starych rodicov a doteraz som si myslela, ze vacsiu som nevidela, tak omyl. Si tromfla. Ale ked tam pojdem, odfotim.
Pinot Noir Teď po dešti jsou nejhezčí.

Sweet Potato Pinot Noir aaach rulipany ![]()
U nas este len začínajú
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

