Sweet Potato mně vožrali i bazalku! zustala jen kostra listů, jak z výuky přírodopisu... to vůbec nechápu, dyk je to tak hrozně moc aromatický, že je to neporazí?!
a to s tou lupinou mi taky neni jasný: roste to přece kolem dálnic jak plevel, tam slimáci nejsou?



