Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 29. srpna 2023 10:59

Dneska rostlinná štafeta :)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 16:34

Velká radost, kvete mi želvička a velká je, protože to byl úhyn z květinářství a já si ji vzala domů!

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 16:50

Kan tohle je ale svícník, želvička se říká peperomii prostratě. Ale kvete ti hezky, mně letos taky..

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 16:55

Ounz Já mám jeden svícník, kterej je úplně nejvíc želvička. Vyfotím později.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 17:00

Ounz Každý ty obecné říká jinak. Já jsem vždy pro latinské názvy, ale ty zase nezná laik. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 17:23

Sweet Potato uka! A mám pro tebe ten slůbenej scindaps, vypadá, že se chytil..

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 17:42

Nechcete někdo výhledově Focus elastica? Bidu mít asi dvě, ale ne úplně rovné. Nesmíme mít v práci vlastní kytky.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 17:52

Ounz 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 18:43

Sweet Potato no to sou ale ty želvy! Prostrata...ne ceropegia woodii..

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 18:43

Sweet Potato a máš je teda krásný

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 19:28

Ounz To neni svícník? To jsou věci! Dík za rozšíření obzorů.

Každopádně ti ráda kus donesu.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 19:58

Sweet Potato já mám, děkuju! Svícník je to malý, co jsem ti onehdá dávala, ten máš taky! 

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 20:31

continuity inspirováno tvým překlepem, ano Ford Focus Elastica by se nám moc hodil už zase nám ho někdo promáčk na parkovišti. A když nebude tak křivej jak ten stávající...

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 21:15

andulka01já to zítra rozpletu a nafotim. Mám je zakorenené ve vodě, v půdě mi to vždy skape. 

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 21:23

continuity ehm, myslím že andulka01 by o zakořeněný Ford Focus nestála, s ním by daleko nedojela

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 21:34

continuity promiň mi moc, asi to byl vtip až moc za roh. Máš tam překlep z ficus na Focus a nám právě hapruje náš kombík Ford Focus. Bohužel na bytové rostliny jsem totálni Herodes a radši žádné nepěstuji. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 21:52

continuity To je zvláštní nařízení, ty vlastní kytky v práci a víte aspoň důvod? Asi vizuální? jako každej pes, jiná ves?

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 21:58

Kan u nás máme taky zákaz vlastních kytek, s komickým zdůvodněním, že je to proto, aby nám zkvalitňovali pracovní prostředí.  Že tam jsou kytky firemní, a s těmi našemi by se tam zavlekly nějaké choroby a škůdci, kteří by ty firemní kytky zahubili.

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 22:12

Kan je to v této budově, o kytky se stará firma a vše je v hydroponii. kdybych o to hodně stala, asi si můžu je nechat stůl koupit nějakou květinu, ale to si tam pořídím radši nějaké hezké lego.

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 22:13

andulka01 no to jsem pochopila, že tam nám překlep, jen mi nedošlo, že ho nechceš. To nic já je udám i tady na sídlišti.