Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline notna
Avatar
9358 příspěvků moje polička 12. zaří 2023 14:08

andulka01Děkuji, potěšilo mě, že jsi na mě vzpomněla, to je hezké. Ale já ten Lidl fakt nemám ráda a nejdu tam.

Už pár dní mám rozdělanou objednávku na tom bulbi.nl a pořád nejsem schopná dokončit výběr. Bych si nejraději objednala všechno ! Ale už mě tlačí čas, tak snad dnes.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 12. zaří 2023 14:54

andulka01 Ooo, a budeš tam mít prosím ještě cestu?

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 12. zaří 2023 18:03

já dneska v Lidlu taky na cibuloviny narazila: červený tulipány, modřence, hyacinty, narcisky celožluté, s jinobarevným středem a mix - ty jsem si nakonec vybrala... dvě kila cibulí nějak za 169,-?

kdyby někdo z Phy chtěl, můžu tam zejtra skáknout ještě

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 12. zaří 2023 22:11

RoSa vzala jsem ty mixy v krabicích, jsou napytlíčkované do druhů a snad míň omlácené. A těch 130 cibulek v cute přepravce (190 Kč), to jsem nemohla odolat. Pro moje nehostinné záhony jako dělaný, aspoň mi to nebude tolik líto.

Offline notna
Avatar
9358 příspěvků moje polička 13. zaří 2023 21:16

Byl to boj, ale po x-krat prerovnanem košíku jsem nakonec odeslala objednávku takto. Plus ještě česneky v bílé. Já se tak těším! Česneky přijdou do předzahrádky, žluté do mis a jeden záhon bude směs, druhý záhon  červeno bílý.

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 14. zaří 2023 08:24

Stalo se vám, že vám za celou sezonu vůbec nevykvetly svíčkovce? Letos vůbec nic, i když jsem je měla na lepším místě v samozavlažováku, než vloni a mamce na zahradě vypotil asi jeden květa dotaz číslo dvě, má smysl se pokoušet je přezimovat v květináči třeba v garáži?

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 16:13

Cibule ještě nekupuju, je pořád teplo, budu je sázet stejně až bůhvíkdy. Takže počkám, co na mě zbyde v OBI a jestli tam najdu aspoň nějaké z poloviny nerozkradené pytlíky.

Tak to tu aspoň vytapetuju naší zářijovou zahradou.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 16:17

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 16:18

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 19:42

Pinot Noir 

Máš to moc krásné. Ta dvoubarevná krásenka je parádní a sporýše se žlutou třapatkou jsou dokonalé!

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 20:47

Pinot Noir nádhera

Offline tina
Avatar
6277 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 22:04

Pinot Noir tolik krásy se vejde do jedné zahrady, ach

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. zaří 2023 23:48

Magda děkuju

Ta třapatka trojlaločná je můj největší letošní objev. Tak krásná kytka, skoro keř, tolik květů bez zvláštních nároků... Jsem z ní nadšená.

continuity tina Děkuju, je to moje radost.

Offline notna
Avatar
9358 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 01:36

Pinot Noir krásné!

Offline Lenka22
Avatar
2621 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 13:38

Pinot Noir opravdu krásné! 

Offline Zu
Avatar
2765 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 14:21

Pinot Noir to je neskutečná nádhera! Prosím tě a co je tohle za kytku? Tu bych si do budoucna chtěla pořídit.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 14:40

Pinot Noir Nádhera.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 14:42

Lewisie má přetočený kalendář. A nejen ona, tyhle dny mi letos už podruhé odkvetl kdoulovec.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 17:27
Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 16. zaří 2023 17:31

Zu to jsou astry čínské. Je to letnička a nevím, jestli se dá přímo vyset do záhonu, já je předpěstovávám doma.