andulka01Děkuji, potěšilo mě, že jsi na mě vzpomněla, to je hezké. Ale já ten Lidl fakt nemám ráda a nejdu tam.
Už pár dní mám rozdělanou objednávku na tom bulbi.nl a pořád nejsem schopná dokončit výběr. Bych si nejraději objednala všechno ! Ale už mě tlačí čas, tak snad dnes.






















