Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2023 22:34

continuity Aha, aha. Díky.

Offline Garfie
Avatar
28411 příspěvků moje polička 31. srpna 2023 04:55

Já ten náš park fakt miluju! I když to v něm teď kvete jen málo. :-)

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. srpna 2023 05:12

Sweet Potato to je nádherné 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. srpna 2023 07:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 31. srpna 2023 08:07

Garfie krasa. Uz se tesim na podzimni japonsky fotky

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. srpna 2023 14:48

Garfie aj ja by som ho milovala

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 10:56

Máte skúsenosť s gaurou, prosím? Tento rok som ju vysadila, po daždi zľahla, ale dvihla sa, môžem ju ešte zostrihať? 

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 11:59

Garfie ten park je přesně na "sedět a čumět" s úplně vymetenou hlavou, je nádherný

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 12:14

milacka Asi můžeš, ale myslím, že znovu už vykvést nestihne.

Offline Garfie
Avatar
28411 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 12:17

andulka01 Jo! To je přesný. Je to fakt oáza....

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 14:00

Sweet Potato asi jednu tretinu preč? Možno ešte stihne, hlásia teplú jeseň. Alebo radšej na jar? Mám teraz dilemu

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 15:00

milacka Na té fotce vypadají pořád krásně. Mně by to bylo líto teď šmiknout. Ale do jara nechávat asi zbytečné.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 19:18

Mandevilly si letos daly načas, teď mi to vynahrazují, tak doufám, že bude ještě dlouho teplo.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 19:30

Sweet Potato ty jsou úžasné.

Letos mám taky parádní, to mě ta její zimní smrt bude obzvláště bolet.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 01. zaří 2023 19:58

Pinot Noir Překrásná! 

Já jim rozhodně zahynout nenechám!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 02. zaří 2023 17:11

Sweet Potato Pinot Noir Teda máte ty mandevily nádherný ! Já mám  letos jen tuhle, ale kvete taky pěkně. 

Offline Magráta
Avatar
8111 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 08:09

milacka měla jsem ji loni a taky mi takhle slehla. Zimu stejně nevydržela 

Ale jinak je to krásná kytka

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 13:55

Magráta Moje Gaury sa už nadvihli, po daždi boli asi ťažké. Sadila som ich tento rok, v auguste by sa mali ešte raz ostrihať, ja som to nestihla. Dlho kvitnú, toto bolo pre mňa rozhodujúce. Dúfam, že sa im bude dariť, uvidím budúci rok. 

Offline notna
Avatar
9358 příspěvků moje polička 06. zaří 2023 17:56

Loni tu proběhl odkaz na e-shop, kde se dají objednat cibule tulipánů ve větším množství. Myslela jsem, že jsem si ho uložila, ale teď ho nemůžu najít. Můžete mi ho sem prosím někdo dát?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 06. zaří 2023 18:57

notna asi jich bylo víc, já si pro sebe zaznamenala Prima kytky, protože doručují do kvetinarstvi poblíž.