Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 13:12

Kan krásnej! a je smuteční, nebo veselej?

Offline Garfie
Avatar
28411 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 13:21

Kan Věmec je krásný! Ty papričky jsou super nápad....

Magráta Stejný druh? :-)

notna Přitom moje teta je pěstuje v záhoně a mívá je krásné! 

Offline notna
Avatar
9358 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 13:25

Garfie V záhonu jsem měla myslím jednu sazenici, když se mi nevlezla do truhlíku a ta teda odešla úplně.

Offline Magráta
Avatar
8111 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 13:31

Garfie jj, kupuju jen vzpřímený (akorát ty na parapetu jsem zachránila v jednom rakouském Obi, byly ve výprodeji za 1 euro, takže podle toho taky dopadly, ehm :-))

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 14:11

Kan krásnej 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 14:59

Díky, díky ženy.

RoSa Smutnej, protože já mám veselej život! :D

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 15:50
Reakce na Kan:

Můj podzimní na dveře. Všechno, kromě dřevěných hříbků je z naší zahrady. Průměr věnečku 50 cm, máme velký dveře. :D

​Prekrásny!!!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 16:23

Biely kvet Díky.

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 19. zaří 2023 17:03

Kannádhera

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 20. zaří 2023 07:27

Kan krásnej a papričky

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. zaří 2023 07:59
Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 20. zaří 2023 08:25

Kan krasny venec, ale neni to prilis brzy?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. zaří 2023 08:33

Ginger Díky. Tak je podzimní a do 3. prosince, kdy ho vyměním za vánoční snad vydrží, jediný listový je tam břečťan a to je držák, mám vyzkoušeno, jinak tuje a jalovec.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. zaří 2023 19:23

Biely kvet ve stínu se daří i barvínku, čechravám.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 21. zaří 2023 16:19

crazydaisy Ďakujem. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 23. zaří 2023 23:05

Zdravím ze Sicílie!

Hádanka: copak to tu kvete?

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. zaří 2023 08:24

Sweet Potato Nevim, ale moc se mi to líbí.

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 24. zaří 2023 08:59

Sweet Potato tak jsem nebyla líná a vygooglila...díky za rozšíření obzorů. Je zajímavé, že ač jsem o mandragoře mockrát četla (nebo i ve filmu slyšela ), nikdy jsem se nezajímala, jak vypadá.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. zaří 2023 11:40

SunEclipse Děkuju za určení.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 24. zaří 2023 14:14

SunEclipse Ale mohlas dát ještě chvilku šanci.

Pro mne to bylo takyvelké překvapení. Takhle jsem si ji rozhodně nepředstavovala.