Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2023 08:55

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2023 08:56

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 16. října 2023 09:27

Z tohoto mám radost - rozdíl 4 roky. Letos na jare radikální střih ve stavu na druhé fotce. Dnes jsou z ní 2 takové rostliny, jako na třetí fotce, další odrezky zůstaly ve vázách, kořeny a ještě zbylé odrezky jsem odložila k popelnici. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 16. října 2023 09:31

letolet jee supr, mne taky poradne vyrostla ted a asi bych ji potrebovala umravnit stejne, poradila bys mi, jak na to?

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 16. října 2023 10:11

viktorka_od splavu nadělala jsem z ni rizky tak, aby měl každý kolinko, odkud vyrazí kořen (fotka z netu). Asi 3 měsíce byly ve vodě, v červnu jsem sázela do jednoho květináče asi 4-5 ks dohromady. Přes léto už stihly vyhodit nové listy. A počkej s akcí tak na konec února. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 16. října 2023 10:15

letolet diky moc!

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 16. října 2023 12:32

Kan tak to je úžasná fotodokumentácia. 

Hmmm ked tak pozerám, neviem či mi to kedysi nerastlo v zahrade a ja som to vytrhala ako burinu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2023 13:55

Janulik03 Biely kvet Marbuša Ženy, posláno. Zvládla jsem to cestou do práce, kdyby cokoliv, tak pište! Opravdu za to nic nechci, sušiny jsem letos prodala hodně, poštovné už je tedy zaplacené :D Kdyby cokoliv, tak se prosím ozvěte. 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 16. října 2023 13:56

Kan

Offline Marbuša
Avatar
1408 příspěvků moje polička 16. října 2023 14:06

KanDěkuji, jsi žena činu! Když semínka do dvou týdnů zasadím, tak se ještě ujmou, že? A kdy asi tak na jaře uvidím, že se ujaly? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2023 14:23

Marbuša Jj, na jaře to poznáš stoprocentně a kdyby nevzešly, tak se může vysévat i na jaře. Semen jsem poslala 30g. Já vysévám na podzim, protože se mi zdají ty květy větší a stvol je silnější.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2023 14:24

Marbuša Kolikrát mi listy lezou a ještě je sníh, tak březen určitě.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 16. října 2023 15:03

Ked človek nemôže vonku pracovať, tak aspoň využije konečne zimnú zahradu na polihovanie. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 16. října 2023 16:29

Kan Ďakujem

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 16. října 2023 16:34
Reakce na Kan:

Lunárie schne, když dobře, tak měsíc až dva. Potom už jen loupete a loupete.

​To sa ešte potom, keď to uschne, nejako lúpe? Neviem si to predstaviť.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2023 17:23

Biely kvet Ano, loupe z obou stran. 

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 16. října 2023 23:19

Janulik03 krásná zimná zahrada.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 17. října 2023 08:07

letosni uroda se povedla

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 17. října 2023 08:14

Ginger budeš pražiť?

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 17. října 2023 08:41

Janulik03 To je tak útulné místo.