Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline chimaera blogger
Avatar
90 příspěvků moje polička 01. února 2024 18:56

Garfie Že Ty nejsi zdejší? Hrozně mě mate ten Catharanthus..

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 01. února 2024 19:29

chimaera Garfie je velice zdejší, ale zrovna teď zapustila kořínky v Japonsku

Offline SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 01. února 2024 19:31

chimaera  Garfie je jako babička kořenářka z Byl jednou jeden král - je všude zdejší

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 01. února 2024 21:24

chimaera Catharantus jsem si musela vyhledat! Ale mám tu další známku jara, tentokrát ve volné přírodě! :-)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. února 2024 08:01

Garfie ooo vy se mate! Tady bude jeste nekolik mesicu unor. Ale za 14 dni jdu k J. Svobodovi na kurz Mala ekozahrada 22x lepe, to se tesim moc

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 02. února 2024 08:07

moora No to ti závidím, to bude super!!! 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 02. února 2024 20:32

moora to zní moc zajímavě. Doufám, že sem pak podáš zprávu

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. února 2024 21:34

Asi tak. Nafukovací zahradu bych potřebovala. 

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 03. února 2024 20:48

No schválně - kdo už má nakoupeno na jaro? Předobjednávky se taky počítají 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. února 2024 20:56

berush nic! Nemam to kam vyset! :)) 

jako naky seminka mam teda, to jo. A zejtra sazim cesnek. A koupila jsem si kostkovac

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:07

moora ty si sa do toho teda oprela poriadne

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:11

Janulik03 ja strasne slysim na vsechno, co by mohlo pracovat za me :))

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:12

berush Tak semena z větša už jsou doma, na cestě mám jen stachys, na prodejně nebyl. V technické nahřívám kompostovku, protože chci kraspédii a ta se vysévá v lednu, což už nestíhám. Ještě mám v merku Jiřinu, jenže už není kam ji dát a v nádobě mi neprospívají, toužím po Café Au Lait, tato barva byla vloni velmi žádaná. Jo a musím vykouřit skleník.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:19

Jo jo, už je pomalu čas se začít připravovat... Nemáte někdo tip na stránky, fotky pěkně osázenejch balkónů/lodžií pro inspiraci?

Potřebovala bych nejlépe jižní stranu, a nemusí to tak úplně hýřit barvama

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:30

Ja tento rok moc nebudem sadiť. Ani nemam moc kde, musim z toho čo mam zas urobiť upravenú záhradu. Je to ru prerastené a zanedbané. 

Toto si pripomeniem, ked zacnu trhy.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:51

Janulik03 ja se tam moc tesim na vylety do zahradnictvi!

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 04. února 2024 10:51

Koupila jsem nedávno hrnkovej amarylis, inzerovanej jako bílej, a lezou mi z toho červený puky

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. února 2024 14:11

Ještě nic nemám, ale plánuji, až budou jarní prázdniny a doma tím pádem všichni nemocní, tak si objednám nějaký substrát a začnu. 

A ještě velké díky eM za květiny, prý zatím rostou a žijí:)

Divná tráva je šáchor, že?

Botanické vzdělávání svého syna jsem asi zanedbala.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 04. února 2024 15:12

Muž a starší dcera vezli babičku do domu, aby si vyzvedla nějaké věci. Ta se chopila příležitosti a přinutila je shrabat listí (v pořádku, práce šlechtí) a taky ostříhat růže. Kdybych to věděla vyrazim s nima, ale mám doma hromadu práce, která musí být hotová zítra.  

Takže ti dva Tataři v nestřežené chvíli vzali nužkama celý záhon najednou, očko neočko

.

Offline Zuzuli
Avatar
3710 příspěvků moje polička 04. února 2024 19:39

Neporadite mi nejake trvalky, ktere budou vypadat hezky na zapadnim balkone, v samozavlazovacich truhlicich na zabradli? Rada bych neco, co tam muze zustat i pres zimu, existuje neco takoveho? nejake bylinky? Zvladla by to treba levandule? Rozmaryn?