Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. května 2024 11:18

Janulik03 ne úplně plazivka, šíří se podzemními oddenky

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 15. května 2024 11:46

moora je to moc hezké. Ale já už se těch podzemních oddenků bojím.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 15. května 2024 12:16

moora jaaaj už viem. Tak tej som sa zbavila , išla uplne všade. Male som nejaký kultivar kde boli listy s ružovou kresbou. A kosatce sa mi síce páčia keď kvitnú, ale inak nie, takže  som ich vyhostila do "hnileho kúta" tam môžu robiť čo chcú, v spolocnosti ostatných vyhostencov

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. května 2024 13:13

Pinot Noir ja to soupnu nekam, kde mi to nebude vadit, jak říká Janulik03 do hnilého kúta. a kosatce píchnu mezi denivky

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 15. května 2024 15:57

Janulik03 hnilý kút

Offline Muslik
Avatar
562 příspěvků moje polička 16. května 2024 18:49

Nebyl jste někdo mrknout na alpinkach na Karlaku dnes/ v posledních pár dnech? Nebylo to tam už moc vybrané, pokud jde o prodej skalnicek?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 16. května 2024 19:22

Muslik Teď už to myslím nemá moc cenu. (O víkendu dovezli akorát roďáky)

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 17. května 2024 12:36

Příběh.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 17. května 2024 12:45

Sweet Potato ach

Letos mám prý na chalupě nádherný pivoně, ale kvůli přípravě firemní akce je asi neuvidím.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 17. května 2024 13:19

Sweet Potato aaach tak to pekný príbeh

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 17. května 2024 14:36

Sweet Potato Mě fascinuje, jak jsou kytky krásné v každé fázi...

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 17. května 2024 14:44

Jitka77 myslím že aj ľudia

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 17. května 2024 15:18

Janulik03 To taky, rozhodně

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 17. května 2024 16:12
Reakce na Janulik03:

Jitka77 myslím že aj ľudia

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 18. května 2024 08:23
Reakce na Magráta:

Janulik03 ta pilea Já ji mám už pár let a připadá mi pořád stejně malá. Je to už asi moje třetí pilea a zřejmě nejsem ta správná majitelka, protože se jim u mě prostě nedaří :-D

​Pilea chce hodně světla a taky často bývá v malým květináči, má ráda místo na kořeny. Mám krásný, ale žádná mi ještě nekvetla, třeba se někdy dočkám jako Janulik03 , kvete moc krásně.

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 18. května 2024 08:57
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. května 2024 21:08

Prosím o určení. 

Vykopat nebo se radovat? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 19. května 2024 21:17

Mha Líčidlo.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 19. května 2024 21:19

Mha hmm že by ličidlo?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. května 2024 21:32

Sweet Potato Janulik03

Tak to vidím na kopání...

Děkuji