Janulik03 ne úplně plazivka, šíří se podzemními oddenky
Kytičky aneb zelené prsty...
moora je to moc hezké. Ale já už se těch podzemních oddenků bojím. ![]()
moora jaaaj už viem. Tak tej som sa zbavila , išla uplne všade. Male som nejaký kultivar kde boli listy s ružovou kresbou. A kosatce sa mi síce páčia keď kvitnú, ale inak nie, takže som ich vyhostila do "hnileho kúta" tam môžu robiť čo chcú, v spolocnosti ostatných vyhostencov
Pinot Noir ja to soupnu nekam, kde mi to nebude vadit, jak říká Janulik03 do hnilého kúta. a kosatce píchnu mezi denivky
Janulik03 hnilý kút ![]()
Nebyl jste někdo mrknout na alpinkach na Karlaku dnes/ v posledních pár dnech? Nebylo to tam už moc vybrané, pokud jde o prodej skalnicek?
Muslik Teď už to myslím nemá moc cenu. (O víkendu dovezli akorát roďáky)
Příběh.

Sweet Potato ach ![]()
Letos mám prý na chalupě nádherný pivoně, ale kvůli přípravě firemní akce je asi neuvidím.
Sweet Potato aaach tak to pekný príbeh ![]()
Sweet Potato Mě fascinuje, jak jsou kytky krásné v každé fázi...
Jitka77 myslím že aj ľudia ![]()
Janulik03 To taky, rozhodně ![]()
Janulik03 ta pilea
Já ji mám už pár let a připadá mi pořád stejně malá. Je to už asi moje třetí pilea a zřejmě nejsem ta správná majitelka, protože se jim u mě prostě nedaří :-D
Pilea chce hodně světla a taky často bývá v malým květináči, má ráda místo na kořeny. Mám krásný, ale žádná mi ještě nekvetla, třeba se někdy dočkám jako Janulik03 , kvete moc krásně.![]()
Prosím o určení.
Vykopat nebo se radovat?

Mha Líčidlo.
Mha hmm že by ličidlo?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
