Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 21. května 2024 07:09

Chcem sa spýtať Pinot Noir , máš žltušku? Uz po nej pozerám dlhšie, tak či je aj skutočne taká pekná. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 21. května 2024 07:32

Janulik03 mám orlíčkolistou, ta má jiné květy. 

Krásná je, ale připadá mi, že bych potřebovala sesadit tak padesát rostlin, aby to mělo nějaký efekt. Mám jich pět vedle sebe a jsou v záhonu skoro neviditelné.

Tu z tvého obrázku jsem letos zasadila, ale je to zatím trs velikosti tenisáku, tak nevím, jaká bude.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 21. května 2024 08:13

Pinot Noir ďakujem, práve som zvažovala, že aspoň 10 by to chcelo. Planujem to do záhonu ktorý je v lete viac zelený, iba jedna hortenzia tam je. A tiež ešte ku krikom, ktoré kvitli na jar. Tak počkám na tu a tvoju.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. května 2024 09:40

přímo tenhle kultivar žluťuchy mám, letos jsem přikoupila nějaké další (jiné). nekvete mi teda tak bohatě, jako na obrázku, ale i tak je pěkná, je taková jemná, něžná. akorát jsem si ji vloni vzala sekačkou :(, tak jsem ji letos přesazovala na jiné stanoviště.

a ještě můžu doporučit ploštičník, taky moc hezkej, stejný nároky a podmínky jako žluťucha

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 21. května 2024 10:53

moora ploštičníků jsem letos zasadila deset, pěkně k sobě, ať jsou pořádně vidět. 

Tady z těch křoví mám ráda ještě udatny. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 21. května 2024 11:30

moora tak to by som poprosila foto. 

Pinot Noir udatnik nemám, niekde zmizol

Ale mam rodgerziu, ta už je tiež veľká.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. května 2024 13:30

Moje louka v predzahradce. Na druhou pulku postupne sazim trvalky. Tak snad to kolemjdoucim udela radost.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 21. května 2024 13:55
Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 21. května 2024 14:01

Lamicka Myslím, že i kolemlétajícím

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 21. května 2024 14:13

Lamicka krásne 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. května 2024 06:35

Pivonky po daždi

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. května 2024 08:54

Janulik03 milujem ich vôňu.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. května 2024 08:56

Toto mi robí v živote radosť.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. května 2024 08:57

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. května 2024 09:01

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. května 2024 09:23

milacka anoooo a anoooo

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 23. května 2024 09:38

Janulik03 milacka Krásné to máte! A macešky jsou zbytečně zatracovaná rostlina, její využití je pestré. Kamarádka si je dává do truhlíků na okno spolu s břečťanem a je to moc pěkné.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 23. května 2024 09:44

Kan Macešky jsou skoro nesmrtelné, takže je vyhlašuju svou květinou a cpu je všude. Už se těším na příští týden, kdy dodělám firemní akci a budu se moct odměnit v sazenicích.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. května 2024 07:35

Mha Krásné ráno, paní! Dovolila jsem si vám poslat sz.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2024 10:09

Kan

Teda paní, co mi to píšete? Ty souřadnice ukazují doprostřed rybníka uprostřed ničeho!

Teď musím pořídit GPSku, podberak, repelent, brýle s nočním viděním... Fajn, pro monsteru to udělám.

Jenom mi vrtá hlavou, proč mám mít s sebou česnek, svěcenou vodu a kůl?