Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. května 2024 10:25

Mha Chceme reportáž!

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 25. května 2024 10:40

Sweet Potato mnou tiež mláti zvedavosť

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. května 2024 12:31

Mha Paní, chybí ti maskovací síť. :D

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. května 2024 15:08

Kan To tu přece nemůže prozrazovat. To by bylo houby maskování.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 25. května 2024 15:14
Reakce na Mha:

Kan

Teda paní, co mi to píšete? Ty souřadnice ukazují doprostřed rybníka uprostřed ničeho!

Teď musím pořídit GPSku, podberak, repelent, brýle s nočním viděním... Fajn, pro monsteru to udělám.

Jenom mi vrtá hlavou, proč mám mít s sebou česnek, svěcenou vodu a kůl? 

 

​Tak zas lepší než letecká kukla a mokrý celer.

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 25. května 2024 16:40

Rozjeli to po poslednim desti na muj vkus uz moc, takze mam obsypano Ferramolem, prave prosla bourka, tak at jim chutna. Je u vas letos invaze?

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 25. května 2024 20:00

Adina tak normálně, jako každý rok. Čím menší hosta, tím víc ožraná. Na tyhle obludy z jurského parku si zatím netroufnou.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 25. května 2024 20:07

Pinot Noir u nas teraz stále prší, s menšími prestavkami a uz sa roja, hnusiaci. Nemam modre granule ale v pondelok, pondelok to rozbehneme . Zatial zmizli tri stracky

Tie tvoje hosty sú nádherné 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 25. května 2024 20:11

Janulik03 u nás drobnější rostliny taky mizí před očima. Afrikánů už je jen polovina. Ale já se Ferramolem zásobila a sypu vydatně. Škůdců je hodně, mšice na všem, a poprvé mám i puklice, větve kamčatských borůvek jsou úplně plné těch krunýřů, já se toho štítím, postřik prý nemá smysl, tak to nechávám na přírodě.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 25. května 2024 20:15

Pinot Noir tie vošky neznášam to.

Mala som úplne na všetkom tie čierne húfy msic, postriekala s Karate a tým som skončila. Musí si to poradiť samé. 

A tráva rastie akoby ju za to platili.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 25. května 2024 20:19

Já už na zahradničení kašlu, klíčící mrkev a petržel zobou kosi a hrdličky, všude davy slimáku (sypeme teda jak diví) a teď jsem zjistila, že co nemáme psy, začala mi nějaká sousedovic kočka chodit sr.t do jahod. Ale to je vlastně fuk, protože jakmile začne nějaká jahoda červenat, sežerou ji kosi.

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 25. května 2024 20:44

Pinot Noir je fakt, ze ty velke se drzi, ale jak kde, zasypano jest

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 25. května 2024 21:33

brrr kočky mi nepřipomínej

Mám nasráno ve vyvýšených záhonech, na trávě, mezi kytkami, všude smrad... Hrozně mě fascinuje, když se někdo zeptá ve FB zahradnické skupině, jak tomu zabránit, jak se na něj sesypou majitelé koček, že tohle by kočka nikdy, ale NIKDY neudělala, kočička je přece čistotná, kaká jedině do záchodu a ty srance má určitě na svědomí ježek a kosem...

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 26. května 2024 09:44

Pinot Noir jezek

to mi pripomina, jak mi prislo hrozne roztomily, ze nekdo u nas nq sidlisti pousti kocku ven. Obcas sem ji potkala rano cestou do prace v parku, hladila ji apod. No, dokud sem ji jednou nepotkala vecer cestou z hospody jak jde na detsky hriste, kde se vykadila pod detskou skluzavkudo ty doby mi vubec nedoslo, ze kdyz chodi ven, ze logicky i kadi venku

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 26. května 2024 10:02

711990no to já právě přesně vím, kam tyhle sídlištní kočky chodí kadit - na dětské hřiště a k nám

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 26. května 2024 10:02

Adina ty hosty jsou tak krásné!

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 26. května 2024 10:24

S tím ježkem. Právě jsme se vrátili od kamarádů, kteří měli na zahradě ježka,tak mu pořídili speciální ježčí domeček za několik stovek a ježek tam vlezl a chcipnul.  

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 26. května 2024 10:32

continuity ježiš 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2024 10:35

711990 no nejenom kadí ale i čůrají a dostanou se kam chťějí...

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 26. května 2024 10:39

Dnes ráno bylo tak příjemné ovzduší a takové teplé světlo, tak to tu trochu zahltím dnešní zelení.