Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir som si zmylila fotky?
Jos milacka rohovec olovencovity
presne, ďakujem, je to ona, mimoriadne vďačná rastlina![]()
milacka Jos kakost, geranium
gernium trošku posmrdkáva? Chcela by som ním pokryť polotienistý kút.
milacka iba to divoké moje nie, ale o ho aspoň necitim

Prave kvitne budleja striedavolista. Vonia uplne ako med

Janulik03idem do nej, posmelila si ma.
Janulik03 já mám zatím jenom miminko.

Pinot Noir zviazala si ju? Lebo ona rastie ako diva
Janulik03 snažím se jí tak jako zaplétat do copu. Ale zatím nějak moc neroste. Ale není tu ani rok, ona se rozjede a pak budu myslím litovat. ![]()
Janulik03 No ta je! ![]()
JankaM ty ses me ptala na velikost predzahradky? Celkem ma asi 8x3 m a tu louku jsem vysadila na 1/3 s tim, ze uvidim co to dela. Prvni rok vypadala bidne, chce to nebat se ji sekat podle navodu (pouzivam na to srp, behem minutky je hotovo). Tohle bylo prekvapko, prijeli jsme a cekala nas tahle nadhera. Jak to bude vypadat dal, uvidime.
Lamicka já ne, ale mám radost že se předzahrádce daří ![]()
V procese.
A niečo pre moju dušu na terase, kde pipíjam kávu.
milacka wow ![]()

Ty oranžové jsem dostala k narozkám a poprvé za dva týdny jsem je viděla otevřené a už zas leje, ještěže jsem si je vyfotila.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

