Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 01. června 2024 09:03
Reakce na Samart:

continuity ty oranžové jsou gazánie, máte je krásné. Mně vůbec nejdou, byly přelité už v obchodě. Máte je v nějakém speciálním substrátu? 

​Dovolím si odpovedať, zvláštny substrát nepotrebujú, ja som ich sadila do hliny pre balkónovky.  Najväčším nepriateľom je pre nich preliatie, preto sa odporúča polievať ich ráno, aby cez deň trochu hlina obschla. 

Online Pinot Noir
Avatar
29763 příspěvků moje polička 01. června 2024 09:05

milacka máš krásný výhled od kávy! A ta skála je parádní.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 01. června 2024 10:55

Keď ťa tu vidím, Pinot Noir , chcela som sa spýtať na centrant, čo máš pred plotom. Vysievas ho každý raz, alebo ho nechavas svojmu osudu? Videla som aké to je nádherné 

Online Pinot Noir
Avatar
29763 příspěvků moje polička 01. června 2024 11:25

Janulik03 nechávám ho být. Já ho teda nevysela, ale přesadila jsem tam to, co se mi vysemenilo v zahradě a občas když na zahradě narazím na další větší sazenici, tak ji tam přesadím. Ale už se tam množí i samy. A ty původní rostliny jsou tam pořád, ony jsou docela trvanlivé. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 01. června 2024 13:57

Pinot Noirďakujem

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. června 2024 14:25

Pinot Noir preto pijem doobeda na terase dve kávy namiesto jednej. Do toho vtáčí spev a zvuk opeľujúcich pracovitých včielok. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. června 2024 14:27
Reakce na Sweet Potato:

milacka Tu skálu ti závidím

​na skaly som zaťažená, prijala by som ich na pozemku aj viac. Musia byť však niečím zaujímavé.

Offline Camellia
Avatar
49 příspěvků moje polička 01. června 2024 14:36
Offline Garfie
Avatar
28429 příspěvků moje polička 03. června 2024 06:55

Začíná sezóna hortenzií!

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 03. června 2024 08:45

Garfie aaach

Online letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 03. června 2024 09:55

Dostala jsem jedno divoké rajče a teď nevím, jestli se u tohoto taky vyštipují ty výhonky u listů nebo si toho nemám všímat a nechat to volně žít?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. června 2024 12:49

letolet divoká se nevyštipují

Online letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 03. června 2024 12:51

andulka01 díky!

Online Lenka22
Avatar
2623 příspěvků moje polička 03. června 2024 15:21

Lamicka to jsem byla já, díky za reakci.

Offline Mrs.Robinson
Avatar
591 příspěvků moje polička 03. června 2024 21:08

Nová pivoňka. Loni jsem na ni úplně zapomněla a letos na mě vybafly takovéhle květy

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. června 2024 08:17

Mrs.Robinson krásna 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. června 2024 08:19

Pestujete niekto Turan Karvinskeho? Všade to na mňa vyskakuje, že aká super rastlinka, ale nikde to neponúkajú na predaj. Tak ma ma zaujíma, či to niekto nepestuje a či zo semien. 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 04. června 2024 09:07

Janulik03 nikdy jsem o nem neslysela, ale to by se mi mohlo hodit

tady to maji: https://www.zahradnictvi-flos.cz/erigeron-karvinskianum-bluetenmeer-turan-karvinskeho-bluetenmeer.html

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. června 2024 09:40

baltikďakujem, len su to Čechy . 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. června 2024 09:41

baltik videla som ho hlavne u anglicanov a ti ho veľmi chvália