Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 31. května 2024 16:10

milacka Tu skálu ti závidím

Offline Muslik
Avatar
562 příspěvků moje polička 31. května 2024 18:10

Offline Samart
Avatar
148 příspěvků moje polička 31. května 2024 18:47

continuity ty oranžové jsou gazánie, máte je krásné. Mně vůbec nejdou, byly přelité už v obchodě. Máte je v nějakém speciálním substrátu? 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2024 19:22

Prosím, které pokojovky určitě NEletnit? 

Zelenec

Fikus

Pilea

Potos

Dracena

Kapradí 

Africké fialky

Zázvor 

Tchyni jazyk

Citrusy

Avokada

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 31. května 2024 20:28

JankaM diky! Kdo to byl uz asi nedopatram, tak snad si to tu precte.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 31. května 2024 20:34

Mha Fikus pokud je benjamin, ten nemá rád stěhování.

A vše otužovat (před sluncem) hodně postupně.

Online Pinot Noir
Avatar
29763 příspěvků moje polička 31. května 2024 20:35

Mha letním všechno, včetně benjamínů.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2024 20:41

Sweet Potato

Fikus jsem právě přestěhovala:))

Pinot Noir

A co voskovka? 

Online letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 31. května 2024 20:41

Mha neletnila bych fialku, tchynin jazyk mi přijde zbytečný, s tím to nic moc nedělá, zato benjaminy vždy krásně obrostou.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2024 20:43

Sweet Potato

Počkej, on prý není Benjamin, ale ten ginseng, co se z něj dělají bonsaje. (Proto jsem ho dostala, že se vymkl kontrole.) Ten teda taky opadá? 

Offline continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 31. května 2024 20:44

Samart aha, tak to je v háji, mě na ně prší. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2024 20:44

letolet

Díky. S těma fialkama jsem taky měla pochybnosti. 

Online Pinot Noir
Avatar
29763 příspěvků moje polička 31. května 2024 21:43

continuity měla jsem gazánie loni v záhonu, dařilo se jim výtečně, myslím, že jim déšť vůbec nevadí. Akorát jsem je zastihla rozkvetlé asi dvakrát, dostanu se na zahradu vždycky až v podvečer a to už byly vždycky zaklapnuté.

Online Pinot Noir
Avatar
29763 příspěvků moje polička 31. května 2024 21:45
Reakce na Mha:

Sweet Potato

Fikus jsem právě přestěhovala:))

Pinot Noir

A co voskovka? 

​Tu nemám. Ani fialku.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. května 2024 23:26

Muslik Vaša skalka? Krásna.

Online Pinot Noir
Avatar
29763 příspěvků moje polička 31. května 2024 23:27

Muslik to je krása

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. května 2024 23:27

Sweet Potato pred touto zmenou sme ho využívali ako vodný prvok. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 01. června 2024 01:25

Muslik wow, nádherná skalka

Offline Muslik
Avatar
562 příspěvků moje polička 01. června 2024 07:17

Jojo, naše skalka, letos tedy dostala zabrat, hodně toho pomrzlo a odešlo, ale už se to skoro vse krásně zelená. Akorát to slimakove peklo je neřešitelné, na starší rostliny si netroufnou, ale cokoli mladého šťavnatého je bez šance:/ granule bych mohla sypat po tunach

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 01. června 2024 08:52
Reakce na continuity:

Ty oranžové jsem dostala k narozkám a poprvé za dva týdny jsem je viděla otevřené a už zas leje, ještěže jsem si je vyfotila. 

​Áno, gazánie, aj ja ich mám tento rok na balkóne. Otvárajú sa, len keď svieti slnko.