EDITH4B urcite zakezi na odrude, ale co chodim tady po okoli (stred/sever) tak uz opravdu dost opadavaji
Kytičky aneb zelené prsty...
viktorka_od splavu ušľachtilé ruže kvitnu raz
viktorka_od splavu hm,tak Žabiny jsou na začátku, různý druhy u nás i v okolních zahradách...
Lenka22 hledej keřové růže :) přímo se tak jmenují nebo prodávají
moora díky.
Edit - a jak se říká těm klasickým, co dorůstají tak cca do 1 metru?
EDITH4B zrovna jsme prisli domu z prochazky, akorat jsem nemela telefon:-( zpulky odkvetly ve vsech zahradach, nektery uz komplet fuc a neco tak v puli kvetu
viktorka_od splavu to jsou věci ![]()
Lenka22 nejčastěji asi velkokvěté, ušlechtilé nebo jen růže
Že se taky ukážeš. Já si zrovna ve středu říkala, kde pořád trčíš ![]()
Lesna prave ted:-)
(objevila jsem jednu, co teprve zacina, ale ty malokvete popinave jsou naopak uz fuc)


Jsem na zeleninu, ale pro hmyz jsem zasadila aspoň kvetoucí truhlíky..


tv krásne![]()
viktorka_od splavu v Praze mi rozkvetly před týdnem, na vsi to bude cca teď. Ale tam ty růže začínaly nadvakrát, zmrzly fest (a o tři nové krásné jsem přišla úplně
)
Já mám letos růže takové nějaké. První už kvete, ale po jednom a ještě tak zvláštně, pořád poupatko a najednou úplně rozvitá. Druhá je trochu pozdější, ale musí se vzpamatovat po zásahu mého otce, který se rozhodnul, že růžím rozumí a vzal ji chudinku radikálně ![]()
Ale začaly kvést kaly

Balkonova "zahrádka".

tv wow ![]()
Jaké uvozovky, to je opravdová zahrada![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

