Victoria děkuji. Vyzkouším.
Kytičky aneb zelené prsty...
Tak který hrdina se nám na zahradě urodí příště?

brrr ježiš, to je boží!
brrr Mělas ho nechat úplně dozrát ![]()
Begonie mi jdou pěkně, ale jinak toho kvete dost málo. Slimáci si během naší nepřítomnosti dopřáli.
brrr to je celkem aktuální rajče ![]()
MagrátaAsi nějaká reklamní kampaň u nás na zahradě.
Teším sa z každej zmeny na záhrade. 
Dlužichy a bohyšky miluju! Krásné to máš a až se rozrostou, to bude paráda!![]()
Magda ďakujem, teším sa z nich aj ja, včera som sadila na slnečné miesto liatre klasnaté a fyzostégie. Ako píšeš, keď sa rozrastú, bude na ne krásny pohľad.
Na ty fyzostegie/řetězovky pozor, dokáží pohltit celý prostor pro sebe. Máš bílé i růžové?
Šuškarda/liatra je taky má oblíbená.
Magda viem, čítala som to o nich, majú vyčlenený menší priestor pri trávniku. Keď sa rozrastajú, mám ich vytrhávať a nechať len pôvodné? Mám dve ružové a jednu bielu.
Vytrhat to co bude překážet. Ty původní asi časem zahynou, ale pošlou za sebe náhradníky. U nás letos hodně pršelo a tak bílá řetězovka byla skoro v úrovni plotu, tedy 1,80m na výšku! Trifid![]()
Magda ďakujem za cenné rady.
milacka to je krásné
, barvy jako z obrázku od AI!
Taky dám jednu barevnou. I bioodpad může být krásnej. ![]()

Beruška ![]()
Mha ta vypadá, že jsem ji tam nainstalovala ![]()
Pinot Noir to je standardní kolečko a obří květy, nebo menší kolečko a normální květy? Aha, už vidím berušku pro porovnání ![]()
andulka01 to je dětská hračka ![]()
Ale jelikož se pořád někde povaluje, občas ho využiju. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
