Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 02. srpna 2024 15:40

Pinot Noir Máš moc hezkej bioodpad! :o)

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 02. srpna 2024 15:42

Pinot Noir som teda chvíľu premýšľala  kde je pes zakopaný. A ono detská veľkosť 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. srpna 2024 15:51

Pinot Noir ďakujem

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 02. srpna 2024 18:52

Balkonova džungle 

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 02. srpna 2024 18:52

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2024 10:26

tv hustý.. to chci příští rok taky :D

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 12:38

tv paráda

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 15:14

tv Nádhera

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 18:43

tv Na ktorú stranu máš balkón, na juh?

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 19:32
Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 19:36
Reakce na Biely kvet:

tv Na ktorú stranu máš balkón, na juh?

​Na západ. A smaží tam teda hodně. Je to ale fajn zelená zábrana. Tohle je foceno před měsícem.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 19:41

tv Paráda...

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 03. srpna 2024 19:50

Začaly letos už v červenci.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. srpna 2024 12:25

vanilka kerovou ruzi, takovou tu drobnokvetou. Nebo ibisek

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. srpna 2024 12:51

A my jsme dneska měli brigádu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2024 13:07

brrr

A ještě jsou smíchané odrůdy!

Kolik toho bylo kilo? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 04. srpna 2024 13:50

brrr No to fakt! Jak můžete uskladňovat takto pomíchané?  Vždyť i na vaření si bereš pokaždé něco jiného, pokud to ovšem nemáš pro slepice a dobytek, ale těm stačí přeběrky.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 04. srpna 2024 14:02

Mha Kan a kolik tam vidíte druhů? já vidim, že jedny jsou tam takový načervenalý

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. srpna 2024 14:19

Mha Kan Ehm, to jsou čerstvě vyorané brambory,které teď budou pár dní schnout a pak se přeberou a napytlujou. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. srpna 2024 14:20

RoSa Jsou tam červené i žluté.