RoSa tento fakt vie zakorenit dobre. By som to po urezani nechala chvíľu zaschnúť, aby presdalo tiecť mlieko, potom dala do kvetináča tak ako hocijaký iny odrezok.
Jo a pozor, tá šťava vie byť nepríjemná, podľa citlivosti treba radšej robiť v rukaviciach



