Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. zaří 2024 21:21

andulka01 Letos mají naši hodně ožrané pozdní brambory, ranné byly ok, ale ty pozdní jsou nahryzané, prakticky každý pátý kopec.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 02. zaří 2024 22:05

Kan Nám brambory letos pustošili, světe, div se, slimáci. Kdybych neviděla ty chuchvalce slimáků v deseticentimetrových hloubkách zalezlé v bramboře, neuvěřím.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 09:04

Kan V Lidlu mívají super kytky. Jen je dobré kupovat je hned první nebo druhý den, dokud jsou fit. 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 11:09

Samantha Já mimochodem nevěřím, že zamio je kytka pro začátečníky! Zkoušela jsem ho množit dělením hlízy, neujal se. Ale ten jeden, co vypadal zdechle, se nakonec ujal letos na jaře, krásně vyhodil asi 10 listů a zasekl se...

Nechápu to

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 11:13

Sweet Potato Ano i cenově to vychází občas lépe, jak v květinářství.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 12:35

Makara Bože to je krása, asi to pošlu muži, že takhle se to dělá...a ne ten jeho styl, sázím tu a nebo tady vedle....:-D

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 12:36

Kan A ty tu lidl ruži pak přesadíš do země nebo v nějakém větším květináči na zahradě? Právě u těch "pokojových ruží" jsem z toho zmatená, kam to jako patří....

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 12:55

Karja Ano, dám ji buď do květináče a na zimu do skleníku, nebo vysadím ven a buď vydrží, nebo ne. Ona i ta pokojová jde na odpočinek a musíš jí dopřát 7°C opadají jí listy a spí. 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 13:00

Kan Moje šly vždycky na ten věčný odpočinek no:-D.

Ale už budu vědět, jak s tím nakládat.-D

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 15:56

Chilli papričky jedou bomby. Dnes po ránu kus parapetu, to je jen kousek, mám je na více místech.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 19:13

Dýně mojí mamky. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 20:36

tv Kan oooo jedno krajšie ako druhé.

Ja bg som vam mohla ukázať tak akurat hodne vysusenu záhradu, nakoľko už davno vodou šetríme, mame studňu spoločnú so 6 susedmi, tak polievame iba nutné veci. 

Je mi smutno ako niektoré kríky a kvety asi skončia. 

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 20:40

Karja mám ti poslat plánek výsadby? Bude to drahý! Ne ten plánek, ale nákup v zahradnictví .

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 03. zaří 2024 21:31

Makara Ne, pošli zahradnika:D

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 09:28

Nejspíš to říkám v každém období od dubna do října, ale teď se mi zahrada zdá nejhezčí. . A nebudu lhát, jsem na ni pyšná, kromě činností vyžadujících vrtačku a instalace sekačky je to všechno moje práce (a moje konto věčně v mínusu ).

A včera se muž definitivně rozhodnul pro vykopání bazénu, tak jsem zvědavá, jak tím zahrada utrpí. Doufám, že bagrista bude šikovnej. 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 09:34

Pinot Noir Máš to moc pěkné. S nostalgií vzpomínám na dobu,kdy mi bylo jako Tobě, rozsirovala jsem květinové zahony, pěstovala zeleninu... Teď uz to nedávám.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 09:40

Pinot Noir Máš to fakt krásný!

Kan Jo, jedna taková pokojová růže mi dnes zabírá celej plot k sousedům!

Makara Hustý!!! To ty sama nebo zahradník? 

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 09:57

Garfie zemní práce a první výsadbu udělal na podzim zahradník, ale dal tam těch kytek málo, a něco nepřežilo zimu, takže jsem opakovaně plenila místní zahradnictví a asi 2/3 stávající výsadby jsou z letošního jara. Tuším, že přespříští rok to bude džungle, a už hledám odbyt, až to budu muset redukovat.

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 09:58

Makara Pinot Noir Krásné zahrady máte

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 09:59

tv jak ty chilli papričky zpracováváš?